Bolu’nun delisi Tanju Özcan’dan AK Partili kadın meclis üyesine ahlaksız sözler

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Meclisi toplantısında, AK Partili kadın meclis üyesine yönelik ahlaksız sözler sarf etti. Özcan, "Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor." dedi.

featured

Hem mültecilere karşı ırkçı tutumu hem de kadınlara yönelik skandal hareketleriyle gündeme gelen Bolu Belediyesi’nin CHP’li Başkanı Tanju Özcan, yeni bir skandala daha imza attı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Belediye Meclisi toplantısında, AK Partili kadın meclis üyesine yönelik ahlaksızca ifadeler kullanan Özcan, “Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor.” dedi.

KADINLARI HEDEF ALAN İLK SKANDALI DEĞİL

Özcan, geçtiğimiz aylarda da, Youtube’dan yayınlanan bir programda, sağlık sorunu nedeniyle çocuk sahibi olamadığı için kendisinden yardım isteyen kadınla ilgili terbiye sınırlarını aşan imalı ifadeler kullanmıştı.

Özcan, kamuoyunda infiale neden olan açıklamasında, “Bir açılış yapıyoruz, Bolu’da acelem de var. Bir tesettürlü bayan geldi. ‘Tanju Bey bir konu var konuşabilir miyiz’ dedi. Ben de ‘Hemen Ankara’ya dönmem lazım. Özel değilse burada konuşabilir misiniz?’ dedim. ‘Sıkıntı yok’ dedi. ‘Benim bebeğim yok. Bana yardımcı olur musunuz?’ dedi. ‘Hanımefendi ben size nasıl yardımcı olabilirim’ dedim. Meğer kadın tüp bebek tedavisi olmak istiyormuş. Tabi öyle konuya böyle girince çevredekiler gülüyor. Benim böyle çok fazla anım var” demişti.

Skandal sonrası kentte yaşayan bir grup kadın, belediye binası önüne giderek, “Tüm kadınlar adına Tanju Özcan’ı kınıyoruz” yazılı siyah çelenk bırakmıştı.

Irkçı Tanju Özcan’dan evinde sigortasız yabancı uyruklu kadın çalıştırdığı haberini yapan gazeteci Ahin Arslan’a ambargo

CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın dansözlü ve alkollü keyif gecesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir