Bolu delisinden yeni skandal! Tanju Özcan’dan Hitler’i kıskandıracak billboard

Irkçı çıkışlarıyla gündemden düşmeyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni bir skandala daha imza attı. Ülkelerindeki savaştan ve ölümden kaçarak Türkiye’ye sığınan sığınmacılara nefret kusan Bolu Belediyesi'nin ırkçı başkanı Tanju Özcan’ın son yaptığı ise Almanya’nın eli kanlı diktatörü Adolf Hitler’i kıskandıracak cinsten…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’li Bolu Belediyesinin ırkçı Başkanı Tanju Özcan, ‘’Bolu Belediyesi’nden geçici sığınmacılara son çağrı’’ başlıklı Türkçe ve Arapça bilbordlar hazırlattı.

Sığınmacılarla ilgili nefret söylemleriyle gündemi meşgul eden ‘Stajyer Hitler’ Tanju Özcan, şimdi de bilboardlara astırdığı Türkçe ve Arapça yazılı ilanlarla sığınmacıları hedef aldı. Özcan’ın sığınmacılara yönelik astırdığı ilanlarda “Artık istenmiyorsunuz, dönün ülkenize” çağrısı yapılıyor.

Suriyelileri sabun yapma heveslisi Tanju Özcan “Apo’nun heykelini dikeceğiz” diyen Demirtaş’a sahip çıktı

Sığınmacılara yönelik su ve nikâh işlemleriyle ilgili ücret artışı istemesiyle gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu kez bilboardlara astırdığı ilanla dikkat çekti.

Tanju Özcan’a ‘zeka yoksunu’ demek suç değil

BOLU BELEDİYESİ’NDEN SON ÇAĞRI

Tanju Özcan’ın isminin yazılı olduğu, ‘Bolu Belediyesi’nden geçici sığınmacılara son çağrı’ başlıklı Türkçe ve Arapça yazılan ilanda, “Geçici sığınmacılara sesleniyorum; 11 yıl önce ülkemize misafir olarak geldiğinizi söylediniz. Türk milleti de kıt kaynakları ile yılardır size sahip çıkıyor. Artık bu misafirlik fazla uzadı. Ülkemizdeki ekonomik buhranı görüyorsunuz. Gençlerimiz işsiz, aileler açlık sınırının altında yaşıyor. Bu şartlarda artık sizinle paylaşacak ekmeğimiz ve suyumuz kalmadı. Geldiğiniz gibi gitme zamanınız geldi. Artık istenmiyorsunuz, dönün ülkenize” ifadelerine yer verildi. Caddelerdeki bilboardlara asılan ilanları görenler durarak, yazılanları okudu. (DHA)

Tanju Ozcan

Faik Öztrak’tan Tanju Özcan’a: “İpe sapa gelmez, ciddiye alınacak değil…”

Bolu delisinden yeni skandal! Tanju Özcan’dan Hitler’i kıskandıracak billboard

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.