Bodrum’da ödenen 26 bin liralık hesap şoke etti: Bir şişe su 68 lira!

Türkiye'nin en gözde tatil mekanı Bodrum'da yer alan Maça Kızı restoranında ödenen 26 bin liralık hesap sosyal medyada gündem oldu. Ünlülerin uğrak mekanı olan restoranda bir şişe suyun 68 liraya satıldığı görüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bodrum’un en popüler mekanlarından olan Maça Kızı restoranında, bir şişe suyun 68 liraya satılması görenleri şoke etti.

Tatil denilince akıllara ilk gelen, hem Türk hem yabancıların gözdesi olan sosyetenin uğrak mekanı Bodrum, yerli ve yabancı turist akınına uğradı. Kurban Bayramı tatilinin 9 güne uzatılmasıyla plajlarda adım atacak yer bile kalmazken restoranlar ve eğlence mekanları da doldu taştı.

Maca Kizi Bodrum 3

26 BİN LİRALIK FAHİŞ HESAP

Bodrum’da sosyete ve ünlülerin uğrak mekanı olan ve her yaz hesaplarıyla olay olan Maça Kızı restoranında yine fahiş hesap şoku yaşandı.

Bir tatilci ödediği 26 bin 951 TL’lik adisyonun fotoğrafını paylaştı.

Maca Kizi Bodrum

SU 68 LİRA, PİZZA 425 LİRA

Hamburgerden pizzaya, sigaradan meyveye birçok ürünün tüketildiği mekanın adisyonunda en dikkat çeken ücretlendirme ise su oldu.

Fatura ayrıntısında görülen fiyatlara göre 9 adet 33 ml’lik su 612 TL tutuyor. Bu hesaba göre bir suyu 68 liraya satan mekanda diğer ürünlerin fiyatları da dikkat çekici.

Pizzanın 425 TL, burgerin 395 TL, sigaranın 100 TL, Türk kahvesinin ise 62 TL’ye satıldığı mekanın adisyonunda 3 bin 100 liralık da hizmet ücreti yer aldı.

Bodrum’da ödenen 26 bin liralık hesap şoke etti: Bir şişe su 68 lira!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.