İlk bölümüyle çok ses getiren Bir Peri Masalı’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

FOX TV'de ilk bölümüyle ekranlara gelen yeni dizi Bir Peri Masalı izleyenler tarafından çok sevildi. Reytinglerde başarı gösteren heyecan dolu dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

featured
service

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan FOX TV’nin yeni dizisi Bir Peri Masalı geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Başrollerinde Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal gibi başarılı isimlerin yer aldığı dram türündeki dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

FOX TV’nin yeni dizisi Bir Peri Masalı ilk bölümde; Sıradan bir doğum günü geçiren Zeynep’in para dolu bir çanta bulmasıyla tüm hayatı değişir.

3 1

Bulduğu yüklü miktar parayla hayatını geçmişte bırakarak yeni ve zengin bir hayat imajı çizmeye çalışan Zeynep, Köksal ailesini ve popüler çocukları Onur’u hedefine alır.

4 1

Zeynep’in hesaba katmadığı tek şey cemiyet hayatının göründüğü kadar basit olmadığı ve geçmişten kaçmanın kolay olmadığıdır.

Ekran Alintisisdfgh

Bir Peri Masalı yayınlanan yeni bölüm fragmanında; Yaşadıkları olay sonrası büyük hayal kırıklığına uğrayan Zeynep, yeniden ayağa kalkar ve Onur’un dikkatini çeker. Fakat katıldığı büyük davette beklenmedik bir sürpriz her şeyi bozacaktır.

BİR PERİ MASALI KONUSU NE?

FOX’un Medyapım imzalı dizisi ‘Zengin Kız’ın ismi Bir Peri Masalı olarak değiştirildi. Dizide Alina Boz dizide Zeynep karakterine hayat veriyor. Zeynep bir bebek bakıcısı fakat eline geçen yüklü miktar para ile hayatı tamamen değişiyor.

Bir Peri Masalı dizisinin Onur’u Tarık Emir Tekin kimdir? Tarık Emir Tekin kaç yaşında?

İlk bölümüyle çok ses getiren Bir Peri Masalı’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir