Binali Yıldırım’ı taşıyan helikopter Bilecik’e acil iniş yaptı!

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ı Bursa'ya götüren helikopter Bilecik’e acil iniş yaptı. Pilotun göğüs ağrısı şikayetiyle helikopterin acil indiği öğrenilirken, Yıldırım’ın ise başka bir helikopterle Bursa'ya gittiği belirtildi.

featured

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ı taşıyan helikopter, pilotun göğüs ağrısı şikayeti sebebiyle Bilecik’e acil iniş yaptı.

Yıldırım ve beraberindekileri Ankara’dan alıp Bursa’ya götürmekte olan helikopterin birinci pilotu, Bilecik semalarındayken rahatsızlandı. Helikopterin ikinci pilotu, yapılan görüşmelerin ardından Yıldırım ve beraberindekileri Bilecik Jandarma Tugay Komutanlığı pistine indirdi.

ÖZEL HASTANEYE SEVK EDİLDİ

Yıldırım, AK Parti Bilecek İl Başkanı Serkan Yıldırım ve parti yöneticileri tarafından karşılandı. Göğüs ağrısı şikayeti olan birinci pilot, ilk müdahalesinin ardından ambulansla Eskişehir’de özel bir hastaneye sevk edilerek tedaviye alındı.

Pilotun durumunun iyi olduğu ve gözlem altında tutulduğu belirtildi. Yıldırım ve beraberindekilerin ise başka bir helikopterle Bursa’ya götürüldükleri öğrenildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir