Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Fiyatıyla dudak uçuklattı

Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği formalar görücüye çıktı. İç saha, deplasman ve alternatif forma olarak gösterilen 2022/23 sezonu formaları, 599 TL'den satışa çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ın 2022/23 sezonunda giyeceği yeni formalar resmen tanıtıldı.

Kulübün internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “Onurlu bir oyunu odağında tutan Kulübümüzün 120. yılını da kutlamaya başlayacağı bu özel sezonda, #SiyahBeyazınPeşinde sloganıyla formalarda; dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişe saygı gibi değerlere vurgu yapılıyor.” ifadeleri yer aldı.

Besiktas 1

GÜNLÜK HAYATA UYGUN TASARLANDI

Açıklamada, formaların günlük hayata da rahatlıkla uyum sağlayabilecek şekilde tasarlandığı ve AEROREADY teknolojisinin kullanıldığı aktarıldı.

Besiktas 2

600 TL’DEN SATIŞA ÇIKTI

Yetişkin formaları 599, genç formaları 509, bebek forma seti 629, çocuk forma setinin ise 679 liradan satışa çıkarıldığı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, yeni sezonda giyilecek 3 formada da kulübün 120. kuruluş yılına özel olarak 120. yıl özel logosunun yer alacağı belirtildi.

Besiktas 3

TARAFTAR BEĞENMEDİ

Beşiktaş taraftarı 2022/23 sezonu formalarının tanıtımını merakla bekliyordu. Ancak yeni formalar taraftarı memnun etmedi. Sosyal medyada formaları eleştiren binlerce paylaşım yapıldı.

Besiktas 4

Besiktas 5

Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Fiyatıyla dudak uçuklattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.