Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Fiyatıyla dudak uçuklattı

Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği formalar görücüye çıktı. İç saha, deplasman ve alternatif forma olarak gösterilen 2022/23 sezonu formaları, 599 TL'den satışa çıktı.

featured

Beşiktaş’ın 2022/23 sezonunda giyeceği yeni formalar resmen tanıtıldı.

Kulübün internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “Onurlu bir oyunu odağında tutan Kulübümüzün 120. yılını da kutlamaya başlayacağı bu özel sezonda, #SiyahBeyazınPeşinde sloganıyla formalarda; dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişe saygı gibi değerlere vurgu yapılıyor.” ifadeleri yer aldı.

GÜNLÜK HAYATA UYGUN TASARLANDI

Açıklamada, formaların günlük hayata da rahatlıkla uyum sağlayabilecek şekilde tasarlandığı ve AEROREADY teknolojisinin kullanıldığı aktarıldı.

600 TL’DEN SATIŞA ÇIKTI

Yetişkin formaları 599, genç formaları 509, bebek forma seti 629, çocuk forma setinin ise 679 liradan satışa çıkarıldığı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, yeni sezonda giyilecek 3 formada da kulübün 120. kuruluş yılına özel olarak 120. yıl özel logosunun yer alacağı belirtildi.

TARAFTAR BEĞENMEDİ

Beşiktaş taraftarı 2022/23 sezonu formalarının tanıtımını merakla bekliyordu. Ancak yeni formalar taraftarı memnun etmedi. Sosyal medyada formaları eleştiren binlerce paylaşım yapıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir