Beşiktaş’taki cinsel ilişki rezaletinde araç sahibi, oyuncu Zeynep Sarıözkan ile Ahmet Ertan K.’dan şikâyetçi: ‘Arabada göçük var…’

Beşiktaş’ta sokak ortasında cinsel ilişkiye girip, kendilerini uyaran insanlara da hakaret eden oyuncu Zeynep Sarıözkan ile otel sahibi Ahmet Ertan K.’nın, ilişkiye girdikleri aracın kaportasında göçük oluştu. Araç sahibinin ihbarı üzerine maddi hasar kaybının tespiti için söz konusu araç ekspertize gönderildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da 11 Haziran günü saatler 04:54’ü gösterdiği sırada Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:48 inşaat alanı önünde hayasızca harekette bulunan ve ulu orta ilişkiye giren bir çift görüldü. Oyuncu Zeynep Sarıözkan ile otel sahibi Ahmet Ertan K., kendilerini uyaran insanlara aldırış etmezken birde hakarette bulundu.

Kendilerine “Ne yapıyorsunuz? Eviniz yok mu sizin!” diye bağıran kişiye “Sana ne lan!” diye cevap veren çiftin görüntüleri büyük tepki çekti. Olayın görüntülerinin sosyal medyaya düşmesi ardından İstanbul polisi harekete geçti.

Olay ile ilgili otel işletmecisi olduğu tespit edilen Ahmet Ertan K. ve oyuncu olduğu saptanan Zeynep Sarıözkan gözaltına alındı.

Beşiktaş’ta sokakta cinsel ilişkiye girmişlerdi! Mahkeme Ahmet Ertan K. ve Zeynep Sarıözkan hakkında kararını verdi

ALKOLÜN ETKİSİYLE KENDİMİZİ KAYBETTİK

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca ifadesine başvurulan Ahmet Ertan K., ’10 gün önce sosyal medyada tanıştık. Olay günü buluştuk. Cihangir’de üç farklı mekana gittik. Mekanlarda alkol içtik. Gece bir sıralarında mekandan çıktıktan sonra olay yerine geldik. Taksi çağırdık beklemeye başladık. Taksiyi beklerken birbirimize yakınlaştık. Alkolün etkisiyle kendimizi kaybettik’ dedi.

BİR ÇOCUĞUM VAR ÇOK PİŞMANIM

Oyuncu Zeynep Sarıözkan, otel işletmecisinin ifadesini doğrulayarak ,’ Bir çocuğum var. Yaşananlar nedeniyle mahvoldum. Çok utanıyorum. Alkolün etkisiyle yaptık. Kendimizde değildik. Çok utanıyorum’ dedi. Savcılık ifadeleri ardından iki şüpheliyi ev hapsi talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk etti. İkili, ev hapsine çarptırıldı.

Beşiktaş’ta otomobil üzerinde cinsel ilişkiye giren kadın oyuncu Zeynep Sarıözkan çıktı!

ARACIMDA GÖCÜK VAR

Olayla ilgili soruşturma sürerken, çiftin cinsel ilişkiye girdiği arabanın sahibi sabah saatlerinde aracında göçük olduğunu fark etti. 34 L.. 1. Plakalı aracın sahibi M.Y., ikilinin aracına zarar verdiğini belirterek karakola koştu.

M.Y.’nin müracaatı sonrası araçtaki maddi hasar kaybının tespiti için araç ekspertize gönderildi.

 

Beşiktaş’taki cinsel ilişki rezaletinde araç sahibi, oyuncu Zeynep Sarıözkan ile Ahmet Ertan K.’dan şikâyetçi: ‘Arabada göçük var…’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.