Berkin Gökbudak ne iş yapıyor? Berkin Gökbudak’ın serveti! Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Adı ünlü oyuncu Aslı Enver ile aşk dedikodularına karışan Berkin Gökbudak, dünyanın en büyük ilaç şirketlerinden Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin Onkoloji – Hematoloji İş Birim Liderliğini yapıyor. Berkin Gökbudak, endüstri mühendisliği bölümünden mezun oldu. Peki Berkin Gökbudak ne iş yapıyor? Berkin Gökbudak’ın serveti! Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar…

featured

Berkin Gökbudak’ın yaşı, memleketi ve özel hayatına dair pek bir bilgi bulunamadı. Galatasaray Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Berkin Gökbudak, Bayer, Alliance Healtcare gibi şirketlerde çalıştı.

BERKİN GÖKBUDAK KİMDİR?

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin Onkoloji – Hematoloji İş Birim Liderliğine Eylül 2021’de atanan Berkin Gökbudak lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişim Yönetimi üzerine yüksek lisans yapan Gökbudak, Johnson & Johnson’a katılmadan önce Bayer ve Alliance Healthcare’de Ürün Müdürü, İş Analitiği, Global Ürün Müdürü, Satış Etkinliği ve Müşteri İlişkileri gibi pozisyonlarda görev aldı.

Yılın aşk bombası! Aslı Enver’in yeni sevgilisi Berkin Gökbudak mı?

Farklı terapötik alanlarda sorumluluklar üstlenerek marka lansmanı, satış ve pazarlama alanlarında deneyim kazanan Berkin Gökbudak, Bayer’de Türkiye ve İran bölgeleri Kadın Sağlığı İş Birim Liderliği görevini yürüttü.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir