Eski eşi Benan Kocadereli ve Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu birlikte uğurladı

Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Rize'de toprağa verildi. Aldıkları ölüm haberiyle yıkılan Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli ile Ece Erken anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu'nun koluna girerek destek oldu.

featured

İstanbul Bakırköy’de önceki gün saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Rize’nin Fındıklı ilçesine getirilen avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesi Fındıklı Devlet Hastanesi morgundan alınarak cenaze namazının kılınacağı ilçe merkezindeki Merkez Camii’ne getirildi.

ECE ERKEN VE BENAN KOCADERELİ YANYANA

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesinin getirilmesinin ardından taziyeleri kabul etmek için kendilerine tahsis edilen Tuncer Ergüven Sosyal Tesisleri’nden eşi ünlü sunucu Ece Erken, kayınpederi babası Akif ve kayınvalidesi Hacer Mahmutyazıcıoğlu hazır bulundu.

 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile 15 yıl evli kalan ve iki çocuk dünyaya getiren Benan Kocadereli de cenaze törenine katılarak taziyeleri kabul etti. Yürüyerek camiye geçildiği esnada ise Ece Erken ve Benan Kocadereli ayakta durmakta güçlük çeken anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu’nun koluna girdi.

Acı veda! Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun tabutuna sarılıp ağladı

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir