Belhanda krizi sonrası ortadan kaybolan Fatih Terim bulundu! Yönetime karşı sessizliğini bozdu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray’ın Sivasspor ile oynadığı maçın sonrasında başta teknik direktör Fatih Terim olmak üzere futbolcular Belhanda ve Babel’in zemini eleştirmesi sonrası kıyamet kopmuştu. Belhanda’nın yönetimi hedef alan açıklamaları ise kaleminin kırılmasına sebep oldu ve Faslı yıldız takımdan adeta yaka paça kovulmuştu.

Galatasaray’da Belhanda’nın sözleşmesinin feshedilmesinin ardından yönetimle arası açıldığı ve bu nedenle idmanlara katılmadığı iddia edilen Fatih Terim sessizliğini bozdu.

Terim’in, Belhanda konusunda yaşanan gelişmeleri yakın çevresi ile değerlendirdiği, “Sonuçta idari bir karar. Boynum kıldan ince” dedi. Terim’in yönetimin alacağı karardan haberdar olduğunu ancak kesinlikle onay vermediğini söylediği ve “İki ayı kalmış bir sporcuyu rahatlıkla idare edebilirdik. Ayrıca teknik olarak da kendisine ihtiyacımız vardı” dediği belirtildi.

“Belhanda’ya ben de ceza verebilirdim”

Daha önce de bu tür durumlarla karşı karşıya kaldığını ve aynı anda birkaç kişiyi takımdan uzaklaştırmaktan çekinmediğini belirten Fatih Terim’in, “Belhanda’ya ben de ceza verebilirdim. Gerektiğinde sonrasını düşünmeden, maç hesabı yapmadan radikal kararlar almışlığım herkes tarafından biliniyor zaten. Şunun şurasında hepimizin iki ayı kaldı. Yönetimin de, benim de, Belhanda’nın da. Süreç daha farklı ilerleyebilirdi” ifadesini kullandığı kaydedildi.

Belhanda krizi sonrası ortadan kaybolan Fatih Terim bulundu! Yönetime karşı sessizliğini bozdu…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.