Beleşçiler oteli Paramount’ta Orhan Gencebay, Tahir Sarıkaya ve Cihat Yaycı da kalmış

featured

Firari iş insanı Baran Sezgin Korkmaz’a ait olan otelde kalanlar, medya ve sosyal medya tarafından ortaya çıkarılmaya devam ediyor.

Yeniçağ’da yer alan habere göre; birçok ünlü ismin konakladığı otelde bu defa da intihar edenleri kumarbazlıkla suçlayan Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, emekli Amiral Cihat Yaycı’nın ve sanatçı Orhan Gencebay’ın beraber Paramount Otel’de kaldığı ortaya çıktı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, seri haline getirdiği videolarının sonuncusunda kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz’ın Paramount otele el koyduğunu iddia ederken otelde HaberTürk TV sunucusu Veyis Ateş’in otelde tatil yaptığını söylemişti.

İşte Sedat Peker’in iddia ettiği Veyis Ateş’in Bodrum Paramount Otel tatili! Muhteşem villadan karizmatik poz…

Gazeteci İsmail Saymaz da Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in otelde kaldığını ortaya çıkarmıştı.

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’den Paramount Otel itirafı: “Bir aile dostumuz davet etti”

Peker, Twitter’dan attığı tweette Cem Küçük’ün Paramount Otel’de kaldığını iddia ederek, “Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar” ifadelerini kullanmıştı.

Cem Küçük’ün Paramount Otel’de çekilen fotoğrafları ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir