Bebek sahilindeki cinsel ilişki skandalında Özgür Kavi’den skandal ifade: ‘Carmen kucağımda otururken…’

İstanbul Bebek sahilinde halka açık alanda cinsel ilişkiye giren Özgür Kavi ile Carmen Maria T. olayında yeni bir gelişme daha yaşandı. Carmen Maria T. ile ilişkiye girdiğini kabul eden Özgür Kavi, o esnada bilincinin yerinde olmadığını iddia etti.

featured

Beşiktaş’taki Bebek sahilinde 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Carmen Maria T. ve Özgür K.’nin açık alanda cinsel ilişkiye girdiği görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine Türkiye ayağa kalktı.

Sosyal medyada büyük tepkilere yol açan görüntülerin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. İstanbul Adli Tıp Şube Müdürlüğü’nden alınan rapor doğrultusunda Carmen Maria T.’nin kendisini beden ve ruh bakımından savunamayacak durumda olduğuna ilişkin kuvvetli şüphe bulunduğu tespit edildi. Bu nedenle şüpheli Özgür K. hakkında “Cinsel saldırı ve hayasızca hareketler” suçlarından işlem yapıldı.

Bebek sahilindeki cinsel ilişki skandalında 2’inci perde! Özgür Kavi ve Carmen Maria T.’nin yeni görüntüleri ortaya çıktı…

YAPTIĞINI KABUL EDİP, ‘HATIRLAMIYORUM’ DEDİ

Soruşturma kapsamında savcılıkta ifade veren şüphelilerin ifadelerine SABAH ulaştı. Şüpheli Özgür K., vermiş olduğu ifadesinde, ‘Olay günü sahilde tiner çekip, bira içiyordum. Sonra yanıma Maria isimli kadın geldi.

“CİNSEL İLİŞKİYE GİREN BENDİM”

Bana biramdan içmek istediğini söyledi. Maria bira içip kucağıma oturdu. Bana izletilen görüntülerdeki cinsel ilişkiye giren kişi benim.

Maria kucağımda otururken nasıl bu hale geldik hatırlamıyorum’ diye konnuştu. Şüpheli ifadesinin devamında Maria’nın akıl sağlığının yerinde olmadığını bilmediğini ancak tahmin ettiğini söyledi. Ayrıca Maria’nın 3 yıldır aynı bölgelerde gezdiğini yaptıklarından dolayı pişman olduğu belirtti.

Önce Suriyeli dediler, sonra Pakistanlı! İşte Bebek’teki 31 Mayıs ırkçı yalan rüzgarındaki tüm gerçekler

SAVCILIKTA AKILDAN YOKSUN İFADE

Savcılıkta ifade veren Maria T., ise ifadesinde görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu kabul etti.

İfadesinin ardından savcılık, şüpheli Carmen Maria T. için Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nden Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gözlem altına alınmasını talep etti.

Talebi kabul eden hakimlik şüphelinin gözlem altına alınmasına karar verdi.

MARİA HASTANEYE, SAPIK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Sulh Ceza Hakimliği şüpheli Özgür K.’nin tutuklanmasına, Carmen Maria T.nin ise gözlem altına alınmasına karar verdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının olayla ilgili yürüttüğü soruşturma devam ediyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir