13 günlük bebeğini karınca zehriyle öldürmeye çalışan Serhat Oskan’dan kan donduran ifade: “Rahatımı bozuyordu…”

featured
service

Bugün Yalova’dan gelen bir haber Türkiye’yi sarstı. Türkan ve Serhat Oskan çiftinin, 28 Ekim’de ‘Ecrin’ adını verdikleri kız çocukları dünyaya geldi. Bir restoranda kurye olarak çalışan Serhat Oskan, yeni doğan bebeğe kötü davrandı. Tülay Oskan, eşinin bebeği istemediğini fark etti. Bu dönemde WhatsApp durumunda ‘Tam rahat edelim derken çocuk ayak bağı gibi dolandı ayaklarıma’ ve ‘Aldık başa belayı’ gibi paylaşımlar yapan Serhat Oskan, Ecrin 13 günlükken, 9 Kasım’da işten eve döndüğünde, mamanın içine karınca zehri kattı.

serhat oskan yalova
YALOVA’DA, 13 GUNLUK BEBEGININ MAMASINA ZEHIR KATARAK, OLDURMEYE CALISTIGI GEREKCESIYLE GOZALTINA ALINAN BABA SERHAT OSKAN (41) (FOTOGRAFTA), TUTUKLANDI. FOTOGRAF:OZGUR YILDIZ/YALOVA,(DHA)

BEBEĞE İÇİRDİĞİ MAMA ZEHİRLİ ÇIKTI

Durumdan habersiz olan Türkan Oskan, 2 biberon mamayı akşam ve sabah olmak üzere Ecrin’e içirdi. Mama bittiğinde biberonda tortular kaldığını fark eden Oskan, önce mamanın bozulduğunu düşündü. Ancak mamayı çöpe attığı sırada zehir kutusunu gören Türkan Oskan, zehir kutusunu ve biberonu diğer kızı E.O.’ya (13) verip eczaneye gönderdi, mamaya zehir katılıp katılmadığına bakmalarını istedi. Eczacıdan mamaya zehir karıştırıldığını öğrenen Oskan çiftçinin kızları, durumu polis ve sağlık ekibine bildirdi. 10 Kasım’da ambulansla hastaneye kaldırılan Ecrin, yoğun bakımda tedaviye alındı. 1 günlük tedavisinin ardından 11 Kasım’da taburcu edilen Ecrin’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

13 günlük bebeğini karınca zehriyle öldürmeye çalışan Serhat Oskan’dan kan donduran ifade: “Rahatımı bozuyordu…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir