Hemşire Batuhan Yiğit 5 gündür kayıp! Denizli Pamukkale’de ürküten bekleyiş…

Denizli Pamukkale'de, arkadaşlarıyla buluşmak için evden ayrılan hemşire Batuhan Yiğit'ten (23) 5 gündür haber alınamıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nden bu yıl mezun olan hemşire Batuhan Yiğit, geçen 30 Aralık’ta öğle saatlerinde Karşıyaka Mahallesi’nde ailesiyle yaşadığı evden arkadaşlarıyla buluşacağını söyleyerek çıktı. Yiğit, akşam eve dönmedi. Telefonuna da cevap vermeyen Yiğit’in gidebileceği yerlere bakan yakınları kendisine ulaşamayınca, polise gidip, kayıp başvurusunda bulundu. Kardeşi Batuhan’dan 5 gündür haber alamadıklarını belirten Buket Yiğit, hayatından endişe ettiklerini söyledi.

Fiqqys2Wqaq Czq

Pamukkale Üniversitesi’nden bu yıl mezun olan kardeşi Batuhan’ın 25 Aralık’ta İstanbul’a Üsküdar’daki bir hastaneye atandığını belirten Buket Yiğit, “İlk görev yeri olacaktı. Ailesinden ayrılacağı için üzgün olduğunu arkadaşlarına iletti. Başka şehirde yaşamak istiyordu. Evden, arkadaşlarıma gidiyorum diye çıktı. Kendisinden bir daha haber alamadık. Perişan durumdayız. Yetkililerden yardım istiyoruz. Kardeşimi gören ya da yerini bilenlerden en yakın polis merkezine bildirmelerini istiyoruz” dedi.

Hemşire Batuhan Yiğit 5 gündür kayıp! Denizli Pamukkale’de ürküten bekleyiş…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.