Başı açık kadına tokat atan İranlının hazin sonu: Sokak ortasında linç edildi…

İran'da kıyafet kurallarına uymadığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve ardından gördüğü şiddet sonrası yaşamını yitiren 22 yaşındaki Mahsa Amini olayının yankıları ve protestoları devam ederken, sosyal medyada paylaşılan bir görüntü viral oldu. Başı açık kadına tokat atan İranlının hazin sonu, kameralar tarafından kaydedildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahsa Amini’nin ölümünün ardından başlayan İran‘daki gösteriler devam ediyor. Tüm bu olaylar yaşanırken, sosyal medyada paylaşılan bir görüntüye binlerce yorum yağdı.

Görüntülerde motosikletli bir adamın başı açık kadının yanına giderek tokat attığı görülüyor. Kadına tokat atan İranlı, etraftakilerin şaşkın bakışları arasında motosikletine binmeye çalıştığı esnada birkaç kişi tarafından darp ediliyor.

Çevrede olayı gören diğer insanlar da kadına tokat atan adama saldırmaya başlıyor.

İranlı kadının fotoğraflı ilginç protestosu! Çırılçıplak soyunup meme uçlarını bantla kapattı: Kağıda bakın ne yazdı?

İşte başı açık kadına tokat atan İranlı için yapılan yorumlardan bazıları;

kendini ahlak bekçisi sanan bir o.ç nin sonudur.

*mna kodumunun bir iranlısının hazin sonudur. oh dedirtmiştir.

neden hazin olsun ki? hiç üzücü bir durum değil bu, tam hak ettiği şey aslında.

bitmese de devamini izlesek dedirtmistir. yedigi kotek kendisine mustahaktir.

umrumda olmayandır. iran yıkılsın, azerbaycan birleşsin. iran’dan başka bir beklentimiz yok.

iran’da uzun süre yaşamış bir arkadaşım dünyada en çok ateistin yaşadığı ülke iran olabilir demişti. kendisi gayet seküler, küpeli, rakısever bi adam olarak gittiği iran’da, neredeyse tanıştığı herkesten daha müslüman ve inançlı olduğunu farketmesi uzun sürmemiş. yani iran’da insanlar kamusal alanda, sokakta, okulda, rejimin dayattığı şekilde yaşamak zorunda ama halkın büyük çoğunluğunun asla islami bir hayat yaşama hevesi yok. bu toplumsal baskı bi yerde patlayacaktı zaten. son olaylar daha da büyüyecek gibi görünüyor.

içimin yağları eridi resmen.

sebebi ne olursa olsun hiçbir kadına vuramazsın. kadınların bunun gibi dağ ayılarından korunmak için taşıması gereken biber gazını adam kendi yanında taşıyor.

hazin değil mutlu sondur. hayvanlara şiddete karşı bir adam olarak bu video nedense rahatsiz etmedi beni. hayvan düşmanı mi oluyorum ne?

iyi olmuş sen kendini ne sanıyorsun gazı dayayacaksin bunlara.

Başı açık kadına tokat atan İranlının hazin sonu: Sokak ortasında linç edildi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.