Barış Murat Yağcı’dan Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven için şok sözler!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncu Barış Murat Yağcı, Survivor 2020 yarışmasında ikinciliği yakalamıştı. Yarışmadan sonra da Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayan Barış Murat Yağcı, uzun süredir gündemden düşmüyor.

Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz günlerde “Her Şeye Rağmen” adlı bir kitap çıkarmıştı. Kitabında Cemal Can’ı kastederek “Kazanan kişinin ‘survivor’ olduğunu hiçbir zaman düşünmedim” ifadelerine yer vererek herkesi şok etti.

Hürriyet’e verdiği röportajda ne demek istediği sorulan Barış Murat Yağcı; “Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘survivor’ değil ki.

“Bazı şeyler çok ilginç geliyor”

Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor” ifadelerini kullandı.

Barış Murat Yağcı, Survivor 2020’de Cemal Can Canseven’in ardından ikinci olmuştu. Yağcı ile Canseven’in bir süredir küs oldukları da iddia ediliyordu.

Barış Murat Yağcı, “O zaman sen neden ‘survivor’ olamadın?” sorusuna, “Son bir buçuk ay bireyselliğe geçtiğimizde omzum artık bitik durumdaydı. Yoksa ilk dört aylık performansım yarışma tarihindeki en iyi rekordu. Beşinci ayda sakatlık yaşadıktan sonra performansım düştü” yanıtını verdi.

Barış Murat Yağcı’dan Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven için şok sözler!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.