Banu Alkan’ın kendisinden 20 yaş küçük nişanlısı Kemal Yıldız’la evleneceği tarih belli oldu

Yeşilçam’ın 64 yaşındaki Afrodit lakaplı ünlü oyuncusu Banu Alkan, kendisinden 20 yaş küçük iş insanı Kemal Yıldız ile nişanlandığını duyurmuştu. Alkan’ın evlilik hazırlığında olduğu öğrenildi. Çift, eylül ayında dünya evine girecek.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ses sanatçısı Onur Akay, Afrodit’in nişanlandığı iş insanı Kemal Yıldız’ın kaç yaşında olduğunu, ne işle uğraştığını ve çiftin düğün tarihini ve düğünle ilgili detayları açıkladı.

“20 YAŞ KÜÇÜK”

Banu Alkan’ın nişanlısının 44 yaşında olduğunu açıklayan Onur Akay, “Banu Alkan şimdilerde çok büyük bir aşk yaşıyor. Kendisinden 20 yaş küçük 44 yaşındaki iş insanı Kemal Yıldız’la İstanbul’da bir mekanda tanıştılar.

O akşam Kemal Yıldız, Banu Alkan’ın yanına oturmak istiyor ve Banu abla da bunu kabul ediyor ve yanına oturan 1.98 boyundaki genç ve yakışıklı erkeğe baktığında, George Clooney’e benzeterek ilk görüşte aşık oluyor.

“HOLLANDA’DA YÜZÜKLER TAKILDI”

3 gün sonra Hollanda’ya giden Kemal Yıldız’la daha sonra bir kez de Düsseldorf’da görüşüyorlar. Ayrılığa daha fazla dayanamayan Banu Alkan, Holanda’ya sevgilisinin yanına gidiyor. Aynı gün kuyumcular kapanmak üzereyken yetişiyorlar ve Yıldız, nişan yüzüğünü Banu Alkan’a Hollanda’da bir kuyumcuda takıyor.

Bir kez evlenen ve boşanan Kemal Yıldız, bir kız çocuğu babası ve baba tarafından da aslen Mersinli. Anne tarafından Samsunlu olan ancak Hollanda da dünyaya gelen Yıldız, iyi bir eğitim alıyor.

64’lük ‘Afrodit’ Banu Alkan’dan flaş karar! İş insanı Kemal Yıldız ile evleniyor

“NİKÂH FRANSA’DA”

Mutlu çiftimiz Eylül ayının ikinci haftası Fransa Konsolosluğu’nda nikâh yaptıktan sonra, Fransa’da kiralanan tarihi bir binada ve çok özel davetlilerin katılacağı düğünle dünya evine girecek. Banu Alkan ise gelinliği için şimdiden siparişi verdi. Afrodit, Donald Trump’ın eşi Melania Trump’un evlenirken giydiği gelinliğin aynısından diktiriyor” açıklamasını yaptı.

Dd 9451

Banu Alkan’ın kendisinden 20 yaş küçük nişanlısı Kemal Yıldız’la evleneceği tarih belli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.