Balıkesir’de oğlu Barış Sürer’i satırla katleden baba Murat Sürer’in ifadesi ‘pes’ dedirtti

Balıkesir’in Edremit ilçesinde otomobilde tartıştığı oğlu Barış Sürer’i satıla katleden baba Murat Sürer’in ifadesi ‘pes’ dedirtti.

featured
service

Balıkesir’in Edremit ilçesinde otomobilde tartıştığı oğlu Barış Sürer’i (32) satırla öldüren Murat Sürer (58) adliyeye sevk edildi. Sürer, çok pişman olduğunu söyledi.

oglunu satirla olduren baba cok pismanim 6784 dhaphoto2

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI İDDİASI

Olay, Edremit ilçesi Altınkum Mahallesi Dalyan mevkisinde dün saat 10.30 sıralarında meydana geldi. Murat Sürer ile uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen oğlu Barış Sürer, tartışmaya başladı. Murat Sürer, yanında bulunan satırla oğlu Barış Sürer’in kol, baş, boyun ve çene bölgelerine vurdu. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde yaşamını yitirdiği belirlenen Barış Sürer’in cenazesi, otopsi işlemleri için Bursa Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

oglunu satirla olduren baba cok pismanim 6784 dhaphoto3

”ÇOK PİŞMANIM”

Polis ekipleri tarafından suç aleti satırla olay yerinde gözaltına Murat Sürer, bugün adliyeye sevk edildi. Gazetecilerin, oğlunu neden öldürdüğü sorulan baba Murat Sürer, ifadesinde olayı anlattığını belirterek, “Çok pişmanım” dedi.

oglunu satirla olduren baba cok pismanim 6784 dhaphoto4

Murat Sürer’in emniyette verdiği ifadede de oğlunun uyuşturucu kullandığını, ailesine eziyet ettiğini ve sürekli olarak evde kavga çıkardığını söylediği öğrenildi.

Balıkesir’de oğlu Barış Sürer’i satırla katleden baba Murat Sürer’in ifadesi ‘pes’ dedirtti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir