Bağcılar’da inanılmaz görüntü! Sular altında kaldılar…

İstanbul Bağcılar'da kuvvetli yağış şantiye alanını göle çevirdi. 11 hafriyat kamyonu ve 4 iş makinesinin su altında kaldığı alan havadan görüntülendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bağcılar‘da yağışla birlikte sel suları yolları doldururken, birçok ev ve iş yerini de su bastı. Yağmurdan en fazla zarar gören yerlerden biri de Bağcılar Bağlar Mahallesi’ndeki bir şantiye alanı oldu.

Geceden bu yana etkili olan sağanak yağış, şantiye alanını göle çevirdi. Bayram tatili nedeniyle şantiye alanına bırakılan 11 hafriyat kamyonu ve 4 iş makinesi de tamamen yağmur suyu altında kaldı.

Haberi alan yetkililer sabah erken saatlerde şantiyeye gitti. İBB ve Bağcılar Belediyesi ekiplerine haber veren kişilerin bekleyişi devam ediyor.

Esenyurt’ta sokaklar sular altında! Ev ve iş yerlerini su bastı, çok sayıda kişi mahsur kaldı

“MİLYARLARCA ZARAR VAR”

Olayla ilgili konuşan şantiye yetkililerinden Ziyaettin Kızılyar, “Bayram tatili için paydos ettik, 5-6 firma olarak araçlarımızı buraya çektik. Gece aniden doğal afet olduğu için burada kimsenin suçlu olduğunu düşünmüyorum.”

0X0 1657456282497

“Büyükşehir belediyesi ve Bağcılar Belediyesi ekipleri şu an çok yoğun, onlara da bir şey demeye hakkımız yok. Burada tek bir hata varsa gece burada kalan bekçinin telefon edip söylememesi bu duruma getirdi. Burada milyarlarca zarar var” diye konuştu.

0X0 1657456282674

Göle dönen şantiye alanı ve su altında kalan araçlar havadan görüntülendi.

Bakan Soylu: ‘Esenyurt’ta evleri ve iş yerlerini su basana yardım verilecek’

0X0 1657456277703

Bağcılar’da inanılmaz görüntü! Sular altında kaldılar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.