Bağcılar’da ormanlık alanda cesedi bulunan Pınar Damar’ın katili eniştesi çıktı! ‘Yasak aşk’ iddiası…

Bağcılar'da ormanlık alanda cesedi bulunan Pınar Damar'ın ölümüyle ilgili gözaltına alınan eniştesi Metin A., işlediği cinayeti itiraf etti. Pınar Damar’ın sevgilisiyle buluştuğunu görünce konuşmak istediğini ve aralarında kavga çıktığını belirten enişte, "'Benimle evlenmezsen ben de istediğimle gezerim' diye bağırmaya, hakaret etmeye başladı. Ben de ona tokat attıktan sonra elimle boğdum" dedi. Öte yandan katil zanlısı, Damar ile 4 yıllık bir ilişkisi olduğunu ileri sürdü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Küçükçekmece’de ailesi tarafından kayıp müracaatında bulunulan Pınar Damar (32), bir gün sonra Bağcılar’da ormanlık alanda öldürülmüş olarak bulundu. Cinayet Büro Amirliği tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada, olayın şüphelisi olan kuzeninin kocası Metin A., Adli Tıp Kurumu önünde diğer aile üyeleri ile beklerken gözaltına alındı.

CİNAYETİ TÜM DETAYLARI İLE ANLATTI

Asayiş Şube Müdürlüğü, Cinayet Büro Amirliğine getirilen şüpheli Metin A.’nın (35) önce cinayeti inkar etmesine rağmen daha sonra bütün detayları ile anlattığı ortaya çıktı. Poliste ifade veren Metin A., 7 yıldır N.G. ile imam nikahlı olarak yaşadığını, Pınar Damar’ın da eşinin amcasının kızı olduğunu söyledi. İfadesinde Pınar Damar’la ilişkilerinin 4 yıl önce başladığını iddia eden şüpheli Metin A.’nın, “İlişkimizi kimse bilmiyordu” dediği belirtildi.

Cansiz Bedeni Bulunan Pinar In Katili 4 Yildir 15091726 9854 M

“KAFETARYADA ONLARI İZLEDİM”

Olay günü Pınar Damar’ın bir yıldır başkasıyla da gönül ilişkisi yaşadığını öğrendiğini anlatan Metin A., “Onun sevgilisiyle bir kafetaryada buluştuğunu öğrendim. Kafetaryanın önüne giderek saat 21.45’e kadar onları takip ettim. Kafeteryadan çıkana kadar bekledim. Otomobilimle onları takip ettim. Adam, Pınar’ı evin yakınlarında indirince otomobilimle onun yanıma gidip konuşmak istediğini söyleyip araca binmesini sağladım” dedi.

“ÖNCE TOKAT ATTIM BAYILINCA BOĞARAK ÖLDÜRDÜM”

Birlikte Başakşehir bölgesinde otomobille gezdiklerini anlatan Metin A. “Ben olay sırasında alkollüydüm. Konuşurken aramızda tartışma çıktı. ‘Benimle evlenmezsen ben de istediğimle gezerim’ diye bağırmaya hakaret etmeye başladı. Ben de ona tokat attım. Başını aracın orta direğine çarptı. Daha sonra onu elimle boğdum. Cesedi bırakarak olay yerinden kaçtım” dediği öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi.

 

Bağcılar’da ormanlık alanda cesedi bulunan Pınar Damar’ın katili eniştesi çıktı! ‘Yasak aşk’ iddiası…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.