Ayşe Özkiraz’lar bitmiyor! Mersin’de sahte doktor yakalandı

Mersin'de Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Polikliniği'ne giden M.K.U., boş bir odadan önlük aldıktan sonra kendisini doktor olarak tanıtıp muayene olduktan sonra ayrıldı. Gece saatlerinde hastaneye geri dönen M.K.U., Kadın Doğum Polikliniği’ne girişte üzerindeki önlükte bulunan giysi alarm sistemi çalınca yakalandı. ‘Başka doktorla önlüklerimiz karıştı. Ben anestezi doktoruyum' diyen M.K.U. polise teslim edildi. M.K.U. ifadesinde doktorluğu merak ettiği için böyle bir şey yaptığını söyledi.

featured

Mersin’de M.K.U. isimli şahıs hastane görevlilerine kendini anestezi doktoru olarak tanıttı. Beyaz önlük giymek için çocuk yoğun bakım ünitesine giriş yapmaya çalışan şüpheli, güvenlik görevlileri tarafından fark edildi. Şüphelinin doktor olmadığını anlayan güvenlik ekipleri, şahsı yakalayarak polise teslim etti.

Benzer Haberler
ayse ozkiraz
Sahte doktor Ayşe Özkiraz’ın astsubay sevgilisinin anlattıkları ağızları açık bıraktı
ayse-ozkiraz-whatsapp (2)
Sahte doktor Ayşe Özkiraz’ın WhatsApp mesajları ve ses kayıtlarında şok sözler: ‘En uzun ameliyatım 7 saat sürüyor’
osman çakmak kimdir
Ayşe Özkiraz’dan sonra bir sahte doktor daha! Osman Çakmak Erzincan’da yakalandı

BAHANESİ, YAPTIĞINDAN BİN BETER

Doktorluk mesleğini çok merak ettiği için böyle bir işe kalkıştığını söylediği öğrenilen M.K.U., KBB polikliniğinde muayene olabilmek için boş olan başka bir odadan doktor önlüğü aldığını ve bu önlükle kendisini KBB doktoruna doktor olarak tanıttığını itiraf etti.

KADIN DOĞUMDAN GİRİŞ YAPMAYA ÇALIŞTI

Eve gittiğinde ise doktorluğun nasıl olduğunu merak ettiği için gece 24.00 sıralarında tekrar hastaneye döndüğünü anlatan şüpheli, hastaneye kadın doğum servisinden giriş yapmaya çalıştığı esnada doktor önlüğünün içerisindeki takip cihazı alarmı çalınca hastane güvenlik görevlilerine sağlıkçı olduğunu, bugün gündüz muayene olurken önlüklerin karıştığını ve önlüğü bırakmak için geldiğini söylediğini ve oradan ayrıldığını söylediği öğrenildi.

ÖNLÜK ARARKEN YAKALANDI

Daha sonrasında çocuk yoğun bakım ünitesi bina girişinde bulunan görevlilerine anestezi uzmanı olduğunu belirterek önlük temin etmeye çalıştığını ifade eden şüpheli, o esnada hastane güvenlik görevlileri tarafından fark edilip yakalandığını aktardığı belirtildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir