Ayşe Özkiraz Tekirdağ’daki taksiciyi böyle kandırmış

Sahte doktor Ayşe Özkiraz'ın ilçedeki bir taksiciye kendisini defalarca hastaneden aldırdığı, taksicinin eşini de annesine doktor arkadaşı olarak tanıttığı belirlendi.

featured

Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde kendini çocuk cerrahı olarak tanıtıp, bir yıla yakın süredir hasta muayene edip ameliyatlara giren ve Doktor Ayşem olarak kendini tanıtan Ayşe Özkiraz‘ın (21); Türkiye gündemine oturduktan sonra Madam Matruşka unvanıyla bugüne kadar kandırdığı isimler bir bir konuşmaya başladı. Ülke gündemini sarsan Tekirdağ’daki sahte doktor olayında yeni yalanlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sahte doktor Ayşe Özkiraz, yalanına yaşadığı ortamdaki herkesi alet etmiş. Özkiraz’ın, Çerkezköy ilçesinde taksicilik yapan Orhan Çınar’a da kendini doktor diye tanıtıp, defalarca kendini hastaneden aldırdığı, aynı zamanda taksicilere ödeme yapmayıp direksiyon başındaki emekçileri de mağdur ettiği ifade edildi.

ÖNÜNE GELEN HERKESİ YALANINA ORTAK ETMİŞ

Bütün bu yaptıklarıyla da yetinmeyen sahte doktor, bir süre sonra taksicinin eşini ise annesine ‘doktor arkadaşım’ diye tanıtmış. Sahte doktor, süreci daha sağlıklı yürütebilmek için önüne gelen hiçbir imkanı es geçmeyerek her şeyi yalanına fayda sağlamak için kullanmaya çalışmış.

Benzer Haberler
WhatsApp Image 2022-11-30 at 18.45.11
Ayşe Özkiraz Tekirdağ’daki taksiciyi böyle kandırmış
ayse-ozkiraz-babasi
Ayşe Özkiraz babasını da böyle kandırmış: ‘Tıp kitaplarım 35 bin lira tutuyor’
ayse-ozkiraz-sevgilisi
Madam Matruşka Ayşe Özkiraz’ın balonunu aldattığı astsubay sevgilisi patlattı

 

“BİZLERİ MAĞDUR ETTİ”

Taksici Orhan Çınar yaptığı açıklamada, “Benim burada kamu görevlisi bir arkadaşım vardı. Onunla sözlü olduğunu biliyordum, o esnada tanışmıştık. Bir pastanede oturuyorduk, kendisi ‘Ben doktorum’ diyordu. Cerrahpaşa’da görev yaptığı için orada seminerlere katıldığını söylüyordu. Ticari taksiyle götürüyordum kendisini. Kendisini geçtiğimiz yıl kışın zorlu hava şartlarında götürdüğüm getirdiğim de oldu. Burada oturduğumuz zamanlarda ‘Ben doktorum’ diyerek annesi aradığında annesine ameliyathaneye gireceğini söylüyordu. Bizleri mağdur etti. İstanbul’da bizi polis çevirdiğinde Cerrahpaşa kimliklerini gösteriyordu. Polisler de ‘Tamam hocam, iyi günler’ deyip geçmemize izin veriyorlardı. Cerrahpaşa’da yurttan çıktığını söyledi, kendisini almamızı istedi. Ben de eşimle beraber gittim. Biz burada kamu görevlisi arkadaşımla oturuyorduk, kendisini almamızı isteyince ben de yalnız gitmemek için eşimi de aldım. Beraber Çerkezköy’e döndüğümüzde tayininin buraya çıktığını söyledi. Oysa hiç öyle bir şey yokmuş” dedi.

TAKSİCİNİN EŞİNİ DE DOKTOR DİYE TANITMIŞ

Çınar, açıklamasının devamında, “Eşimin numarasını annesine vermiş, benim eşimi de annesine doktor arkadaşı olarak tanıtmış. Bizleri annesi aradığında öyle dedi. Annesi de mağdur, hiçbir şeyden haberleri yokmuş. Biz en son bu olay olmadan bir hafta 10 gün önce görüşmüştük. Ben yine kendisini Çerkezköy Devlet Hastanesi’nden almıştım. Çerkezköy Devlet Hastanesi’nden Acil giriş kapısından alıyordum, çarşıya getiriyordum, evine bırakıyordum. Benim de mağduriyetim oldu. Genel olarak kendisini ben götürüp getirdiğim için diğer taksici arkadaşlarım da bana söyledi, ‘Bize ödeme yapmadı’ dediler” diye konuştu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir