Aydın’da Yaşar Meke’yi öldüren Gökhan Özdemir kuzeni Süleyman Özdemir’i de öldürüp intihar etmiş

Aydın’ın Çine ilçesinde Yaşar Meke’yi öldürdükten sonra intihar eden Gökhan Özdemir’in, intihar etmeden önce amcasının oğlu Süleyman Özdemir’i de öldürdüğü öğrenildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın‘ın Çine ilçesinde bir dava nedeniyle husumetli olduğu Yaşar Meke’yi tabancayla vurarak öldüren Gökhan Özdemir, daha sonra Emniyet Müdürlüğü önüne gelerek başına dayadığı tabanca ile hayatına son verdi. Yaşanan olayın ardından Dutluoluk Mahallesi yolu üzerinde Süleyman Özdemir isimli bir vatandaş daha ölü bulundu.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, ölü bulunan Süleyman Özdemir’i de Yaşar Meke’yi vuran Gökhan Özdemir’in öldürdüğü ortaya çıktı.

Aw685586 01

“HAKKINDA AÇILAN TACİZ DAVASI KARARA BAĞLANINCA CİNAYET İŞLEMİŞ”

2 kişiyi öldürdükten sonra intihar eden Gökhan Özdemir’e 2018 yılında Yaşar Meke tarafından kızını taciz ettiği iddiasıyla 4 yıl önce dava açıldığı öğrenildi. Baba Yaşar Meke tarafından açılan davanın bugün Çine Adliyesi’nde görülen karar duruşmasında Gökhan Özdemir’in mahkum edildiği ve hakkında yakalama kararı çıktığı öğrenildi.

Aw685586 02

İddiaya göre mahkeme sonucunu öğrenen Gökhan Özdemir, Yaşar Meke’yi evinin önünde, amcasının oğlu Süleyman Özdemir’i ise Dutluoluk yolu üzerinde silahla vurarak öldürdü. Daha sonra Emniyet Müdürlüğü önüne gelen Özdemir, 2 el havaya ateş açarak 2 kişiyi öldürdüğünü söyleyip, yanındaki silahla hayatına son verdi.

Gökhan Özdemir’in olaydan bir süre sonra cesedi bulunan Süleyman Özdemir’i öldürme sebebinin belirlenmesi için ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Aw685586 03 Aw685586 04 Aw685586 05

Aydın’da Yaşar Meke’yi öldüren Gökhan Özdemir kuzeni Süleyman Özdemir’i de öldürüp intihar etmiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.