Arda Kural’ın son hali şaşkına çevirdi: ‘Benjamin Button gibisin’

Bir dönem psikolojik sorunlar yaşayan ve geçirdiği sıkıntılı günleri geride bırakmaya başaran Arda Kural, eski günlerine geri dönmeye çalışıyor. Sosyal medyada gündem olan Kural, Kurban Bayramı için yaptığı paylaşımda, değişimiyle kendine hayran bıraktı. Arda Kural'a gelen ‘’Benjamin Button gibisin’’ yorumu dikkat çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kariyerine ilk olarak Kral TV’de VJ olarak başlayan, ardından 2000’li yılların başında ekranları kasıp kavuran gençlik dizilerinden ‘Eyvah Kızım Büyüdü’de rol alan, 2005-2008 yılları arasında ise ‘Emret Komutanım’ ile izleyiciyle buluşan Arda Kural, bir dönem psikolojik sıkıntılar yaşamıştı. Ekranlardan uzaklaşan ve psikoz teşhisi konulan ‘Yerli Leonardo DiCaprio’ lakaplı yakışıklı oyuncu, 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü.

Kötü günleri geride bırakmak için çabalayan ünlü oyuncu, son paylaşımıyla kendine hayran bıraktı. Twitter hesabından yaptığı bayram paylaşımında, son çekilen fotoğrafını paylaşan Arda Kural’a yorum yağdı.

Fazla kilolarından kurtulan ve gençlik imajına geri dönen Arda Kural, kısa sürede Twitter’da TT listesine girdi.

BENJAMİN BUTTON KONUSU

Benjamin Button 1860 yılında dünyaya gelir. Ama herkes bebek olarak doğarken, o gizemli bir şekilde yaşlı olarak doğar ve gençleşmeye başlar. Yaşlılıktan gençliğe doğru ilerlerken hayatın cilveleriyle karşılaşır.

Ekran Goruntusu 2022 07 10 174432 Ekran Goruntusu 2022 07 10 174442 Ekran Goruntusu 2022 07 10 174453

Arda Kural’ın son hali şaşkına çevirdi: ‘Benjamin Button gibisin’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.