Apple’dan flaş hamle! Türkiye için ucuz iPhone üretecek…

Türkiye'de döviz kurlarında yaşanan artışla iPhone fiyatları da bir hayli yükseldi. Bundan dolayı ABD'li teknoloji şirketi Apple'ın Türkiye'ye özel iPhone üreteceği ileri sürüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kullanıcılar yeni iPhone cihazlara ulaşmakta zorlanıyor. Bu süreçte Türkiye’de önemli ölçüde satışları düşen Apple ise herkesin ulaşabileceği bir telefon modeli üzerine yoğunlaştığı belirtiliyor.

Apple’dan Türkiye’ye özel ucuz telefon! Aşırı yükselen iPhone fiyatları karşısında Türkiye’de satış rakamları önemli ölçüde düşen Apple, yeniden satış rakamlarını yükseltebilmek ucuz fiyatlı iPhone modeli için hazırlandığı konuşuluyor.

iPhone fiyatlarına zam geldi! En pahalı iPhone 32.999 TL oldu

Uygun fiyatlı iPhone modelinin piyasaya sürülüp Türkiye’ye gelmesi halinde ulaşılabilir bir fiyattan satışa sunulacağı konuşuluyor.

Ucuz İPhone A10 işlemciye sahip olacak? Uygun fiyata üretilmesi beklenen iPhone modelinin A10 yonga setine sahip olacağı belirtiliyor. Cihaza dair detaylara ilişkin henüz resmi bir açıklama bulunmazken A10 yonga setinin tercih edilmesin yola çıkılarak firma fiyatı düşürebilmek için birçok güçlü eski teknolojileri yeni telefonda birleştirebilir.

Ucuz iPhone’in fiyatı ne kadar olacak? Henüz resmiyet kazanmamakla birlikte uygun fiyata piyasaya sürülecek iPhone modelinin 300 dolar satışa sunulması bekleniyor.

Güncel fiyatıyla iPhone 13 Pro 29.999 TL iken, iPhone 13 Pro Max ise 32.999 TL üzerinden satışa sunuluyor.

iPhone’den vazgeçemeyen kullanıcılar çareyi, bir düşük model olan iPhone 12 almakta buluyor.

 

Apple’dan flaş hamle! Türkiye için ucuz iPhone üretecek…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.