Apartman girişinde silahla vurulmuş bir şekilde bulunan Cemile Şenel’in ölümünde şok detaylar! Olay anında evde bulunan 4 kişi…

featured

Ailesinin 6 kez kayıp başvurusunda bulunduğu Cemile Şenel, Sultangazi’deki bir evde koltuk altından silahla vurularak öldürüldü. Evdeki 5 kişi genç kızı apartmanın kapısında bırakarak kaçtı.

Polis evdeki 4 kişiyi buldu, silahı ateşlediği tahmin edilen beşinci kişi aranıyor. Cemile’nin nasıl öldüğü, çapraz sorgu sırasında anlaşılacak.

KOLTUK ALTINDAN VURULMUŞ

Hürriyet’te yer alan habere göre geçen Cuma günü, İstanbul Sultangazi’de Eski Edirne Asfaltı’ndaki bir apartmanın girişinde silahla vurulmuş halde genç bir kız bulundu.

Koltuk altından giren mermiyle yaralandığı ve isminin Cemile Şenel (17) olduğu tespit edilen genç kız, hastaneye kaldırıldıktan kısa süre sonra hayatını kaybetti. Cemile, Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mezarlığı’nda önceki gün toprağa verildi.

4 KİŞİ YAKALANDI

Cemile Şenel’in İstanbul Esenyurt’ta yaşayan ailesi tam 6 kez kayıp başvurusunda bulunmuştu. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği soruşturmayı devraldı.

Polis ilk olarak Cemile Şenel’in vurulduğu daireyi tespit etti. Olay anında Cemile dahil evde 6 kişi vardı. Evdeki 4 kişi yakalandı. Tetiği çektiği düşünülen 5’inci kişi ise kayıplara karıştı.

KAVGADA VURULMUŞ

Polisin tespitlerine göre, Cemile Şenel evden kaçtıktan sonra arkadaşlarıyla birlikte kalmaya başlamıştı. O gün evde iki kişi arasında kavga çıkmış, ateşlenen silahın mermisi sekerek Cemile Şenel’in koltuk altına isabet etmişti.

Yaşları 17-25 arasında değişen 5 kişi, Cemile Şenel’i hastaneye götürmek istemiş ancak öldüğünü düşünerek kapıda bırakıp kaçmıştı.

AİLESİ 6 KEZ KAYIP BAŞVURUSU YAPTI

Evden kaçan Cemile Şenel’in İstanbul Esenyurt’ta yaşayan ailesi tam 6 kez kayıp başvurusunda bulunmuştu. Cemile Şenel, Sultangazi’de Eski Edirne Asfaltı’ndaki bir apartmanın girişinde silahla vurulmuş halde bulundu.

Acı olayın ardından SABAH’a konuşan anne Neval Şenel “Kızım 2 yaşından beri babasız büyüdü. Bir süredir bunalımdaydı, son zamanlarda sürekli evden kaçmaya başlamıştı. Biz de çocuk yetiştirme yurduna vermek zorunda kaldı. Kısa bir süre önce yanıma geldi, daha sonra da arkadaşlarımın yanına gidiyorum diyerek evden ayrıldı. Geri dönmeyince telaşlandım, polise haber verdim. Sultangazi’de bir kız ölmüş diye haber geldi, kimlik teşhisi için gittiğimde cesedin kızıma ait olduğunu anladım. Birisi veya birileri kızımı alıp “Trafik kazası geçirdi” diyerek hastaneye bırakıp kaçmışlar. Kim yaptı ne oldu bilmiyorum ama kızımın bazı arkadaş çevresi hiç tekin değildi. Suçlular en yakın zamanda yaptıklarının cezasını çeksin, benim kızım gitti cennette melek oldu ve geri gelmeyecek. Başka ailelerin canı yanmasın” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir