Apartman boşluğuna düşen Sevcan Demir’in şüpheli ölümünde yeni gelişme! Dini nikahlı eşi Kenan Danış tutuklandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İddiaya göre Sevcan Demir’in Danış’tan korunmak için kendisini odaya kilitlediği, şüpheli Kenan Danış’ın ise kapıları kırarak zorla açtığı öne sürüldü. Sevcan Demir’in babasının polise verdiği ifadesinde “Kızımla olaydan saatler öncesinde görüntülü konuşuyorduk, sonra birden Kenan telefonu kızımın elinden aldı. Sonrasında ‘Senin bu kızını geberteceğim’ dedi. Telefon kapandı” dediği ortaya çıktı.

Ayrıca polis ekipleri evde Sevcan Demir’in yazdığını belirlediği bir mektup buldu. Sevcan Demir’in “Oğlum beni affet, seni haketmedim” yazan mektubu 12 yaşındaki oğluna bıraktığı anlaşıldı. Şüpheli Kenan Danış ise emniyetteki ifadesinde “Ben öldürmedim, tartışmaya başlayınca kendini balkondan aşağıya attı” dedi.

Ne olmuştu?

Olay, geçtiğimiz Salı günü meydana geldi. Süleymaniye Mahallesi, 831 Sokak’ta bulunan bir binanın dördüncü oturan Sevcan Demir, birlikte yaşadığı Kenan Danış ile tartışmaya başladı. Komşular seslerden rahatsız oldukları için polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, Sevcan Demir’in şikayetçi olmaması üzerine evden ayrıldı. Yaklaşık bir saat sonrasında Sevcan Demir, dördüncü kattan apartman boşluğuna düşerek ağır yaralandı. Kadın yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İstanbul’da şüpheli ölüm! Dini nikahlı eşi Kenan Danış’la tartışan Sevcan Demir apartman boşluğuna düştü

Olayın baş şüphelisi Kenan Danış, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Tüm suçlamaları reddeden Danış, çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Apartman boşluğuna düşen Sevcan Demir’in şüpheli ölümünde yeni gelişme! Dini nikahlı eşi Kenan Danış tutuklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.