Antalya’da estetik olmak isteyen Çilem Kılıç’ın hayatı karardı: ‘Acılarla uyanıyorum’

Antalya'da geçirdiği estetik operasyonunun ardından vücudunda büyük deformasyon yaşayan Çilem Kılıç, "Sadece moralim düzelsin birkaç güzel dokunuş istedim. Güzelleşmek için gittim ama sağlığımdan oldum. Vücudumun her yeri haritaya döndü. Doktordan şikâyetçiyim" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya’da yaşayan Çilem Kılıç, kuaför bir arkadaşının tavsiyesi ile gittiği estetik cerrah R.G.’ye, kredi çekip 75 bin TL vererek, geçen 10 Şubat’ta özel bir hastanede estetik operasyon geçirdi.

0X0 Estetik Olmak Istedi Hayati Karardi Acilarla Uyaniyorum 1652672377750

Burun, yüz germe, göğüs ve karın yağı alma operasyonu geçiren Kılıç’a doktoru, ‘hediyem olsun diyerek’ koltuk altı toparlama da yaptı. İki hafta kontrollerinde devam edilen Çilem Kılıç, anlaştıkları ameliyatların bir kısmının yapılmadığını fark edince, parasına geri istedi.

0X0 Estetik Olmak Istedi Hayati Karardi Acilarla Uyaniyorum 1652672392419

Kılıç’a, paranın 40 bin TL’sini iade eden doktor, tedavisini de yarım bıraktı. İddiaya göre tedavi yarım kalınca, Kılıç’ın karın ve göğüs bölgesi enfeksiyon kaptı. Kulak arkasında yaralar, koltuk altlarında ise haritayı andıran görüntüler oluştu.

Ukraynalı iş kadını Asonova Acahoba, İstanbul’da estetik kurbanı oldu

GÜZELLEŞMEK İÇİN GİTTİM SAĞLIĞIMDAN OLDUM

Karın bölgesinde de kanal gibi derin bir kalan Kılıç, hem sağlığından hem parasından oldu. Doktor hakkında avukatı aracılığıyla savcılığa şikayette bulunan, CİMER ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne şikayet dilekçesi veren Kılıç, “Estetik diye gittim, bu duruma geldim.

0X0 Estetik Olmak Istedi Hayati Karardi Acilarla Uyaniyorum 1652672394676

Dikişlerim açıldı. Dudağım ve yüz germe işlemi olmadı. Boynumu germiş, yüzümde bir şey yok. Burnum eğri kaldı. Aylarca boynumu döndüremedim. Hala yaralarım iyileşmedi. Her yerim enfeksiyon kapmış.

0X0 Estetik Olmak Istedi Hayati Karardi Acilarla Uyaniyorum 1652672395651

Başka doktora gittim, 6 ay sonra yeniden ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sancılarım var, hareket ediyorum ama zorlanıyorum. 3 aydır acılarla uyanıyorum.

0X0 Estetik Olmak Istedi Hayati Karardi Acilarla Uyaniyorum 1652672397998

Sadece moralim düzelsin birkaç güzel dokunuş istedim. Güzelleşmek için gittim ama sağlığımdan oldum. Vücudum haritaya döndü. Doktordan sonuna kadar şikayetçiyim” dedi.

0X0 Estetik Olmak Istedi Hayati Karardi Acilarla Uyaniyorum 1652672398985

Antalya’da estetik olmak isteyen Çilem Kılıç’ın hayatı karardı: ‘Acılarla uyanıyorum’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.