Ankara’da korkunç kaza! Durakta otobüs bekleyen Veyis Aslan, kaza yapan otomobilin üzerine savrulması sonucu hayatını kaybetti…

featured

Kaza, dün akşam saatlerinde Pursaklar ilçesine bağlı Merkez Mahallesi’ndeki Alparslan Bulvarı üzerinde meydana geldi. Yasin Uğur yönetimindeki 16 AJE 632 plakalı otomobil, bulvar üzerindeki kavşakta sürücüsünün ismi henüz öğrenilemeyen 06 BRD 130 plakalı otomobille çarpıştı.

Otomobil Veyis Aslan’a çarptı

Yasin Uğur yönetimindeki araç, çarpışmanın etkisiyle yaklaşık 10 metre savrularak, durakta otobüs bekleyen Veyis Aslan’a çarptı. Aslan çarpmanın etkisiyle yere yığıldı.

O sırada kazayı gören ve Yozgat Şehir Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Merve Meydan, Veyis Aslan’ın yardımına koştu. Ancak, Meydan’ın tüm müdahalesine rağmen Veyis Aslan, hayatını kaybetti.

Kalp masajı hayata döndüremedi

Hemşire Meydan, kazayı görünce olay yerine gittiğini söyleyerek, “Yerde birinin hareketsiz yattığını gördüm. Nabız olmadığı için kalp masajı yaptım. Ancak bir cevap alamadım. Daha sonra ambulanslar geldi ve yaralıyı götürdüler” dedi.

Polis kazaya ilişkin soruşturma başlattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir