Angelina Jolie’nin Ukrayna’da zor anları! Sirenler çalınca hızla kaçtı

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, savaşın devam ettiği Ukrayna’ya gitti… Lviv’de incelemelerde bulunan Jolie’nin buradaki görüşmesi devam ederken uyarı sirenleri çalmaya başladı. Jolie ve yanındakiler apar topar sağlık merkezini terk ederek dışarıda bekleyen bir otomobile binerek uzaklaştı.

featured

Birleşmiş Milletler (BM) İyi Niyet Elçisi ve aktris Angelina Jolie‘nin, savaşın devam ettiği Ukrayna’da olduğu ortaya çıktı.

Ukrayna’da bir cafe’ye giden Jolie burada gülümseyip hayranlarıyla selamlaşırken görülüyor. Bazı hayranlarına imza dağıtan Jolie yıllar BM İyi Niyet Elçisi olarak görev alıyor ve mülteciler soruna eğiliyordu.

Fakat Jolie’nin Ukrayna’ya hangi amaçla gittiğine dair bir açıklama yapılmadı. Ünlü oyuncu bazı temaslarda bulundu.

Jolie, Lviv’deki bir cafede Ukraynalılarla bir araya geldikten sonra temaslarda bulundu.

46 yaşındaki Jolie evlerinden olanlara yardım eden gönüllülerle konuşurken, sağlık görevlilerinin ve psikiyatristlerin günde 15 hastayla görüştüğünü öğrendi. Bu hastaların çoğunun yaşları 2 ile 10 arasında olan çocuklar olduğunu öğrenen Jolie, “Onlar şokta olmalılar… Travmanın çocukları nasıl etkilediğini biliyorum. Konuşmalarının ve kendilerini ifade etmelerinin onlara çok şey ifade ettiğini biliyorum” dedi.

Fakat Jolie’nin buradaki görüşmesi devam ederken uyarı sirenleri çalmaya başladı. Jolie ve yanındakiler apar topar sağlık merkezini terk ederek dışarıda bekleyen bir otomobile binerek uzaklaştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir