Al Sancak’ın Nadia’sı Gülsim Ali İlhan güzelliği ve yeteneği ile büyüledi

Gülsim Ali İlhan hayatı ve kariyeri ile araştırılmaya başlandı. TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Al Sancak 19 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin başrolü Nadia karakterine Gülsim Ali İlhan hayat veriyor. Bu noktada "Al Sancak'ın Nadia'sı Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?"

featured

Gülsim Ali İlhan bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Al Sancak dizisiyle tekrar ekranlara dönüyor. Son dönemde dizi projeleri için Gülsim Ali ismi sıkça anılıyor. Peki Gönül Dağı’nın Dilek’i, şimdininse Al Sancak’ın Nadia’sı Gülsim Ali kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte güzel oyuncu ile ilgili merak edilenler…

alsancak nadia kimdir

Benzer Haberler
al-sancak-dizisi
TRT’nin yeni dizisi ‘Al Sancak’ başlıyor! Al Sancak dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler?
al-sancak-ugur-gunes
Uğur Güneş Al Sancak ile dönüyor! Al Sancak dizisinin konusu nedir, Al Sancak uyarlama mı?

AL SANCAK NADİA KARAKTERİ HAKKINDA

Al Sancak dizisinin Nadia’sı Gülsim Ali hayat rolü hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Nadia, sürprizlerle dolu bir karakter. Her yeni bölümde onun hakkında bambaşka şeyler öğreniyor ve ilgi duyuyorum. Zekasını kullanarak yenemeyeceği insan neredeyse yok. Karakterimde en sevdiğim özellik sabır.”

gülsim ali ilhan kimdir

GÜLSİM ALİ KİMDİR?

Gülsim Ali İlhan ya da bilinen adıyla Gülsim Ali Bulgaristan Türkü’dür. Bulgaristan’da doğup büyüyen Ali, 1,76 metre boyundaki 54 kg ağırlığındadır ve Kova burcudur. 18 Şubat 1995’te dünyaya geldi. Gülsim Ali gayet iyi Türkçe bilgisinin yanında iyi derecede Bulgarca ve İngilizce konuşabilmektedir. İlhan, Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçilmiş ve 2012 yılında oyunculuğa adım atmıştır.

Başarılı oyuncu en son Gönül Dağı dizisiyle ekranlardaydı. Cumartesi akşamlarının reyting birincisi Gönül Dağı’ndan söylenenlere göre kendi isteği ile ayrılmıştı. Gülsim Ali Bozdağ Film’in yeni iddialı projesi Al Sancak’ta Nadia rolünde oynayacak.

gülsim ali ilhan dizileri

GÜLSİM ALİ’NİN OYNADIĞI DİZİLER

2012 – Son Yaz – Balkanlar 1912 Ayşe

2015 – Son Çıkış Ege

2016 – Seddülbahir 32 Saat

2016 – Hanım Köylü

2016 – 2018 Diriliş Ertuğrul

2019 – Yüzleşme

2019 – 2020 Payitaht Abdülhamid

2020 – 2022 Gönül Dağı

2023 – Al Sancak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir