Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın son durumlarıyla ilgili flaş açıklama

İş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, önceki gün Yunanistan’da denizde Zodyak botla kaza yaptı. İstanbul’da tedavi altında olan çiftin sağlık durumlarının iyiye gittiği belirtildi.

featured

Yunanistan’da denizde geçirdiği kaza sonrası tedavileri için İstanbul’a sevk edilen Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın sağlık durumu ile ilgili açıklama yapıldı.

Benzer Haberler
ali sabancı çocukları
Korkunç kazadan Ali Sabancı’nın oğulları Şevket ve Kaan Ali denize atlayarak kurtulmuş
ali sabancı kaza
Ali Sabancı ve eşinin geçirdiği kazayla ilgili Yunan makamlarından açıklama
IMG_1825
Botla kayalıklara çarpan Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın son durumu

 

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, tatil için gittikleri Yunanistan’da kaza geçirdi.

İSTANBUL’DA TEDAVİLERİ SÜRÜYOR

Kazada yaralanan Ali Sabancı’nın dalağının alındığı, AORT damarında sorun olduğu ve Vuslat Doğan Sabancı’nın ise yüzünden yaralandığı belirtildi. Sabancı çifti İstanbul’da Amerikan Hastanesi’nde tedaviye alındılar.

“SAĞLIK DURUMLARI İYİYE GİDİYOR”

Esas Holding’den yapılan açıklamada “Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın 24 Ağustos 2023 tarihinde geçirdiği deniz kazasının ardından tedavileri devam etmekte olup, sağlık durumları iyiye gitmektedir. Gelişmelerle ilgili kamuoyuna bilgi verilmeye devam edilecektir” denildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir