İntihar eden Aleyna Ağgül’ün babasından şok iddialar! “Kızımı öldürüp intihar süsü verdiler”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, 30 Eylül sabahı Iğdır’ın 14 Kasım Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Aleyna Ağgül ailesiyle birlikte yaşadığı binanın yanındaki apartmanın 5’inci katının merdiven boşluğundan atlayarak yaşamına son verdi.

İNTİHAR NOTU KAFALARI KARIŞTIRDI

Olay yerine giden sağlık ekipleri, Aleyna’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis yaptığı araştırma ‘Ölümümden Gökhan Argın sorumludur’ yazılı bir not buldu.

Aleyna Ağgül’ün intihar etmeden önce adını verdiği Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın serbest bırakıldı

Bunun üzerine kentte nakliyecilik ve emlakçılık yapan Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın, (19) gözaltına alındı.

İddiaların hedefindeki Gökhan Argın ve oğlu Göktür Argın, haklarında çıkan haberleri reddetti.

Aleyna Ağgül’e tecavüz ederek intihara sürüklediği iddia edilen Gökhan Argın’dan şok ifadeler!

“ÖLDÜRÜP İNTİHAR SÜSÜ VERDİLER”

Baba Kemal Ağgül ise, kızının ‘intihar izlenimi’ verilerek öldürüldüğünü söyledi.

Kızlarına komplo kurulduğunu iddia eden baba Ağgül “Bu intihar değil, çocuğuma komplo kurdular. Kızımın düştüğünün söylendiği yer amcamların apartmanı. Kızımın vücudundan hiçbir kırık yoktu sadece kafasının arkasında bir darbe vardı. Kızımı öldürüp oraya bıraktılar. Çantasını ve ayakkabısını alınarak götürülmüş ve o binanın üst katına bırakıp ‘intihar süsü’ verdiler. Bu adamın önceden de hemşire ve öğretmen sevgilisi olduğunu söyleniyordu. Kızım 18 yaşına yeni girdi, üniversiteye hazırlanıyordu, özel öğretmen tutmuştum, matematik dersi alıyordu. Öldüğü gece 9’da alıp götürmüşler. Kızıma zorla içki içirmişler, Aleyna içmez” dedi.

“BU İŞ TAMAM” MESAJI

Baba Ağgül ayrıca Göktürk Argın’ın babası Gökhan Argın’a ‘Bu iş tamam’ diyerek mesaj attığını da iddia etti. Yapılan otopsinin ardından Aleyna’nın cenazesi, Iğdır Asri Mezarlığı’na defnedildi.

Kesin ölüm nedeni ise adli tıp raporu ile ortaya çıkacak. Aleyna’nın kendisinden 6 yaş büyük ağabeyinin de 3 yıl önce Marmaris’te denizde boğularak hayatını kaybettiği belirtildi.

İntihar eden Aleyna Ağgül’ün babasından şok iddialar! “Kızımı öldürüp intihar süsü verdiler”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.