Aldatmak’ta geceye damga vuran sahne! Sezai gönülleri fethetti

ATV'nin sevilen dizisi Aldatmak yeni bölümüyle sosyal medyada gündem oldu. Sezai ve Güzide sahneleri bu akşama damga vurarak gönülleri fethetti.

featured

ATV ekranlarında yayınlanan ilk bölümüyle birlikte ilgiyi üzerine çekmeyi başaran, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, Aldatmak dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı.

Dizinin sevilen kahramanları Sezai ve Güzide sahneleri izleyenlerin içini ısıttı. Dizide öyle bir sahne vardı ki geceye damga vurdu.

İşte Aldatmak’ta Sezai’nin sosyal medyada gündem olan sahnesi;

 

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve katı, bastığı yeri titreten, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir.

Otuz yıldır Tarık’la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi için yıllardır seve seve büyük fedakarlıklarda bulunduğu için ailesinin de hakimi olmayı kendisine hak görmektedir.

Tüm bu katılığının arkasında ailesine ve çocuklarına karşı çok büyük bir sevgi beslemektedir. Ancak ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, bir tesadüf sonucu ansızın yerle bir olacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir