Alaattin Çakıcı’dan FETÖ firarisi Cevheri Güven’e sert cevaplar…

featured

Firari Sedat Peker’in savunucularından FETÖ’cü kaçak Cevheri Güven’in son videosunda kendisi hakkında yaptığı suçlamalara cevap veren Alaattin Çakıcı, çok sert ifadeler kullandı.

Alaattin Çakıcı’nın açıklamaları şu şekilde:

 

Cevheri Güven denilen FETÖ’cü ve vatan haini!

Ak Parti döneminde devletin bütün kurumlarına yerleşip, devleti soyan, 15 Temmuz’u ayarlayan, CIA uşağı olan, kendini mehdi ve dünya imamı kabul eden, modern haşhaşiliğinin dünya temsilcisi, Amerikan iti Fetullah Gülen’in köpeği!

Türkiye’yi talan ettiniz. Türkiye’nin ekonomik kodlarıyla oynayıp doları bu seviyeye çıkaran batı, okyanus ötesinin senin gibi anası babası belli olmayan, vatansız, onun bunun kucağına oturup hassas yerleriyle oynatan onur yoksunu yaptığın videolara bakıyorum.

Ben 2004’ten 2020’ye kadar cezaevindeydim. Daha evvel de bahsettiğim gibi Ege Metal’in dışında bahsettiğin bir fabrikayla uzaktan yakından hiçbir ilişkimin olmadığını bu devletin tüm istihbarat birimleri ve polis bilmektedir. Evet daha önce de dediğim gibi Erol kardeşim ve dostumdur. Sen neyin peşindesin?

Adamsan Newyork ‘ta veya Amerika’nın herhangi bir yerinde, Avrupa’nın herhangi bir yerinde canlı yayın yapabilecek bir yürek var mı sende pislik? Senin anana babana sövseler bile yarabbi şükür diyecek bir vatan hainisin!

İzmir’de bir araziden bahsediyorsun. Hiçbir alakam yok. Senin benimle özel derdin ne? Senin bağlı olduğun hoca efendinin, hangi gizli servise bağlıysa, hepiniz birbirinizden farklı onun bunun çocuklarısınız. Nedir bu ülkeden istediğiniz.

Bak ulan şerefsiz! Benim dışımda kimse sana cevap veremiyor. Hala ne müptezellik yaparsın.

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Alaattin ÇAKICI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir