AK Partili Muhammet Emin Akbaşoğlu açıkladı! Öğrenci affı geliyor…

Öğrenci affı için çalışma başlatıldığını açıklayan AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Üniversitesi öğrencileri için af çalışması başlattık. Lisans ve doktora öğrencilerini de kapsıyor. Temmuz ayından önce teklife dönüşecek" ifadelerini kullandı.

featured
service

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesinde çeşitli nedenlerle eğitim öğretim hakkı sona eren öğrencilerin affıyla ilgili çalışma başlattıklarını, temmuz ayından önce yasalaştırmayı planladıklarını söyledi.

Lisan ve lisansüstü öğrencileri için öğrenci affı geliyor. Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, yaptığı açıklamada söz konusu düzenlemeyi temmuz ayından önce yasalaştırmak istediklerini duyurdu.

“ÖĞRENCİ AFFI ÇALIŞMASI BAŞLATTIK”

Akbaşoğlu açıklamasında “Lisans ve yüksek lisans öğrencileri için öğrenci affı çalışması başlattık.” ifadelerini kullandı.

“TEMMUZ’DAN ÖNCE YASALAŞACAK”

Akbaşoğlu, açıklamasının devamında “Lisans ve yüksek lisans öğrencileri için öğrenci affı çalışmasını başlattık. Temmuz ayından önce yasalaştırmayı planlıyoruz” dedi.

 

AK Partili Muhammet Emin Akbaşoğlu açıkladı! Öğrenci affı geliyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir