Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri Serenay Sarıkaya’dan bacak şov

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın beraber kamera karşısına geçtiği 'Aile' dizisinden ilk kareler yayınlandı. Uzun zaman sonra televizyon projesinde yer alan ikilinin başrolünü paylaştığı dizi, yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Aile dizisinde yer alan Serenay Sarıkaya'nın iddialı tarzı dikkat çekti. Sarıkaya'nın kasığına kadar yırtmaçlı tarzı olay oldu.

featured

Uzun süredir dijital platformlarda yayınlanan projelerde yer alan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ, Aile dizisinin başrolünü paylaşacak. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini de Ahmet Katıksız’ın üstlendiği dizi Show TV’de yayınlanacak.

İLK KARELER GELDİ

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı uzun zaman sonra seyircisi ile buluşturacak olan ‘Aile’ dizisinin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

ÜNLÜ İSİMLER AYNI DİZİDE BULUŞTU

Aile dizisi kadrosunda Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’ya eşlik ediyor.

Diziden gelen ilk karelerde Serenay Sarıkaya’nın iddialı tarzı dikkat çekti. Sarıkaya’nın kasığına kadar yırtmaçlı halini görenler “RTÜK müdahale eder” yorumlarına sebep oldu.

AİLE DİZİSİ KONUSU

Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da ‘Devin’ karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden ‘Soykanlar’ın başındaki ‘Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog ‘Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir