Ahmet Nur Çebi’den TFF’ye çağrı: ‘Hepiniz istifa edin!’

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Çebi, "TFF'nin bütün kurumlarına sesleniyorum. Hepiniz istifa edin" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulüpte gerçekleştirilecek seçim öncesinde açıklamalar yaptı.

“Hakemlerin hepsi değiştirilmeli” diyen Çebi, “Hakemlerin hepsi değiştirilmeli. TFF’nin bütün kurumlarına sesleniyorum. Hepiniz istifa edin. Hepiniz taraflısınız. Trabzonspor – Beşiktaş maçı tekrar edilmeliydi. Kararın sonuca etki etmediğini söylemişler. Umarım o kararı veren Tahkim Kurulu yeni sezonda yerinde olmaz” dedi.

“Hakem operasyonuna dahlim olmamıştır” ifadelerini kullanan Çebi, “Ancak eksik ve yanlış yapıldı. Tamamı yapılmadığı için bu iş sulandırıldı. Özellikle çiçek verenler ve bu operasyonu doğru bulmayanlar, her hakem hatasının ardından mağdur olduğunu söyleyenlerdir. Temenni ediyorum yeni gelen TFF yönetimi bütün kurulları ve eski hakemleri gönderir” ifadelerini kullandı.

“ALİ KOÇ CESARETLİ AMA BEŞİKTAŞ’IN İŞİNİ BİZ HALLEDERİZ”

‘Şaklabanlık’ sözü ile ilgili konuşan Çebi, “O videoda arkadan gelen bir ses vardı ‘Elinizi masaya vurun’ diye. Ben ona istinaden şovmen değilim, şaklaban değilim dedim. Aile zaten kıymetli. Rahmi Bey de Beşiktaş için büyük bir değerdir eli hep üstümüzde oldu” dedi.

Ali Koç’a, ‘Şaklaban’ diyen Ahmet Nur Çebi’ye ‘Rahmi Koç’lu gönderme!

Çebi, “Ali Koç’un sadece Beşiktaş maçından örnek vermesi beni zora sokabilecek bırakabilecek bir durum, ben bunu yanlış bulduğumu söyledim. Ali Koç zaten haksızlıklara, adaletsizliklere sesini yükselten bir arkadaşımız. Sadece bizim işimizi bize bırakmasını beklerdim” diye konuştu.

 

Ahmet Nur Çebi’den TFF’ye çağrı: ‘Hepiniz istifa edin!’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.