Adana’da kızını damdan atmaya kalkan vicdansız baba Mustafa Analık tutuklandı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Nisan günü saat 12.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesine bağlı Tellidere Mahallesi’nde tek katlı müstakil evinin damına çıkan Mustafa Analık, kendisine büyü yapıldığını öne sürüp, kızı Ela’yı aşağı atacağını söyledi. Evdeki çiçek saksıları ve kavanozları sokağa fırlatan Mustafa Analık’ı görenler, polise haber verdi. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Adana’da vicdansız baba 4 yaşındaki kızını “Onun kanı akarsa büyü bozulacak” diyerek damdan atmaya kalktı!

Gelen polis ekiplerinin eylemine son vermesi için ikna etmeye çalıştığı Mustafa Analık, “Kızımı aşağı atarım. Onun kanı akarsa büyü bozulacak” diyerek kızı Ela’yı damdan sarkıttı. Korkuya kapılan minik kız, “Babacığım, ne olur beni atma. Eve gidelim, anneme gidelim baba” diyerek ağladı.

Biber gazıyla etkisiz hale getirildi

Bir süre sonra olay yerine, Mustafa Analık’ın kayınpederi Mehmet Y. geldi. Mehmet Y.’nin teslim olmasını istediği Mustafa Analık, damdaki hortumla aşağıya su tuttu. Mustafa Analık kayınpederinin dama çıkmasına izin verirken, çevrede toplanan mahalleli olan biteni şaşkın gözlerle izledi. Mehmet Y., bir anlık dalgınlığından faydalandığı damadının elinden torunu Ela’yı kurtarmayı başardı. Hazır bekleyen polis ekipleri de biber gazıyla Mustafa Analık’ı etkisiz hale getirip gözaltına aldı. Kızı Ela’yı alıp, damdan koşarak inen Eda Analık, gözyaşlarına boğuldu.

Mustafa Analık’ın bir süredir psikolojik sorunları olduğu ve evdeki eşyaları kırdığı öne sürüldü. Mustafa Analık’ın olaydan bir gün önce de mutfakta gazı açıp eşi Eda Analık’a “Cennete gideceğiz” dediği iddia edildi.

Tutuklandı

Polis merkezindeki ifadesinde tutarsız cümleler kullanan, eşiyle kavga ettiğini bu nedenle psikolojisinin bozulduğunu öne süren Mustafa Analık, işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan Mustafa Analık, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adana’da kızını damdan atmaya kalkan vicdansız baba Mustafa Analık tutuklandı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.