Adana'da anneleri Nurcan Kaymaz’ın kebapçıya terk ettiği 3 çocuğun gözyaşları yürek sızlattı

Adana'da bir kadın, yaşları 6-12 arasındaki 3 çocuğunu daha önce çalıştığı kebapçı dükkânına bırakıp 'Sizi 10 gün sonra alacağım' diyerek ortadan kayboldu. Kebapçı, çocukların babasına ulaşamayınca durumu polise haber verdi. Polis arabasına binen 3 çocuğun gözyaşları ise yürekleri sızlattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nurcan Kaymaz (30) ve Sabahattin Darende (32) çifti, 6 sene önce ayrıldı. Çiftin bu evlilikten olan 3 çocuklarının velayeti, annelerine verildi.

ESKİ ÇALIŞTIĞI KEBAPÇIYA GÖTÜRDÜ

Anne Nurcan, sabah saatlerinde ise 3 çocuğunu merkez Seyhan ilçesine bağlı Kıbrıs Caddesinde Şaban Erkek’e ait eskiden çalıştığı kebapçı dükkânına götürdü. Anne Kaymaz, çocuklarına ise ‘Sizi 10 gün sonra alacağım. Mersin’e gidiyorum’ diyerek ortadan kayboldu.

Cocuklarini Kebapciya Birakip Ortadan Kaybold 2 15161982 O

DURUMU HEMEN POLİSE BİLDİRDİ

Çocukların babasını arayan ancak ulaşamayan Şaban Erkek, çocukların durumuna üzülüp polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis, çocukların bilgilerini alıp anne ve babalarına ulaşmaya çalıştı. Çocukların ebeveynlerine ulaşamayan ekipler, çocukları polis merkezine götürdü.

Cocuklarini Kebapciya Birakip Ortadan Kaybold 4 15161982 O

ÇOCUKLARIN GÖZYAŞLARI YÜREK SIZLATTI

Çocukların ekip araçlarına binerken ağlamaları ise yürekleri dağladı. Kebapçı Şaban Erkek, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bu çocukların anne ve babaları ayrılmış. Çocuklar annelerinde kalıyor. Çocukları bugün benim yanıma bıraktı, çekip gitti. ‘Çocukları babalarına bırak’ dedi ancak babaları da telefonları açmıyor. Ben de en son polise haber verdim. Babalarına ulaşamadım. Anneleri de aradım onun da telefonu kapalı. Anne Mersin’e gittim diyor ama tam bilmiyorum” diye konuştu.

Cocuklarini Kebapciya Birakip Ortadan Kaybold 6 15161982 O

Adana’da anneleri Nurcan Kaymaz’ın kebapçıya terk ettiği 3 çocuğun gözyaşları yürek sızlattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.