Adana’da komşusunun evini yakıp kendini yakmak isteyen kadını özel harekât engelledi

Adana’da komşusunun evini yakan Meryem B., daha sonra da kendini yakmak isteyince özel harekât polisi evin kapsını koçbaşıyla kırıp kadını etkisiz hâle getirdi. Gözaltına alınan kadın, polis merkezine götürüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, Adana merkez Seyhan ilçesine bağlı Yenibey Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Meryem B. (39), karşı komşusu olan kız kardeşinin kiracısı Emine Ş. (26) ile elektrik faturası ödeme konusunda tartıştı.

Aw664293 01 Min Scaled

Tartışmanın ardından Meryem B., tutuşturucu jel ile Emine Ş.’nin evini ateşe verip, kendi evine kaçtı. Emine Ş.’nin ihbarı üzerine adrese gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürdü.

Aw664293 02 Min Scaled

Polis ekiplerinin geldiğini görünce evinin kapısı kilitleyen Meryem B., kendisini yakacağını söyledi. Müzakereci polis öfkeli kadını ikna edemeyince adrese özel harekât ekipleri de sevk edildi. Bu sırada Meryem B. dama çıkıp, komşularına hakaretler savurmaya başladı.

Aw664293 03 Min Scaled

Sokakta güvenlik önlemi alan özel harekât polisi evin kapısını koçbaşı ile kırıp içeri girdi. Gözaltına alınan Meryem B., sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

Aw664293 04 Min Aw664293 05 Min

Adana’da komşusunun evini yakıp kendini yakmak isteyen kadını özel harekât engelledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.