Acun Ilıcalı’nın iş vermediği gerekçesiyle intihar eden ciciş Ceyda Ersoy’dan ilk açıklama!

featured

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kardeşi Ceyda Ersoy’un sedyede çekilen bir fotoğrafını paylaşan Esra Ersoy, “Kardeşim ‘Acun Ilıcalı bana iş vermiyor’ diye intihar etti” demişti. Bu olayla gündeme gelen Ceyda Ersoy, sağlığına kavuştuktan sonra sosyal medya hesabından bir video yayımladı.

“Acun Bey’in mesajını bekledim”

Durumunun iyi olduğunu belirten Ceyda Ersoy, “Ben de dünyadayım, sizlerleyim yaşıyorum. 3 saat daha hastaneye yetiştirilmeseymişim ölecekmişim. Ölmedim. Yoğun bakımda komadaymışım. O anlarda değişik haberler çıkmış hakkımda. Acun Ilıcalı beyi çok severim çok saygı duyarım ve çok iyi bir yapımcı. Ben bugüne kadar birçok projede yer aldım fakat kendisiyle hiç çalışmadım. Belki çalışırım, çalışmam bilemiyorum. Fakat bu kadar haberler olmuş ben yoğun bakımdayım, kim olursam olayım onun gibi iyi insandan geçmiş olsun mesajı beklerdim” diyerek sitem etti.

Ne olmuştu

Önceki gün kardeşinin intihar girişiminde bulunduğunu söyleyen Esra Ersoy, Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Ceyda’m benim ‘Acun bana iş vermiyor’ diye intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diye evdeki tüm ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin evdeki tüm ilaçları içmiş. Bu arada Hasan Şeker’in yeğenleriyiz biz tüm Çukurova tanır ailemizi ileri geri konuşanlar bir kendine gelsin” demişti.

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy, Acun Ilıcalı’nın kendisine iş vermediği gerekçesiyle intihar etti!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir