Acun Ilıcalı, Ogeday’ın sakatlığına inanmayan Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede canlı yayında fırça çekti

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcularından Furkan Dede, Ogeday'ın sakatlığına inanmadığını söyledi. Bu sözlerin ardından yayına bağlanan kanalın sahibi Acun Ilıcalı, fırça Dede’ye çekti.

featured

Survivor Ekstra programının yorumcusu Furkan Dede, Ogeday’ın hem Nisa ile ilişkisine hem de sakatlığına takıldı. Ogeday’ın sakatlığının numara olduğunu söyledi. Bu sözleri duyan Acun Ilıcalı ise Survivor Ekstra‘ya bağlandı.

Furkan Dede, Ogeday ile ilgili yaptığı konuşmada “Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir” dedi.

Yaptığı konuşmanın ardından Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı. Acun Ilıcalı konuşmasında “Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o” dedi.

Survivor kim elendi? 11 Haziran Survivor adaya veda eden isim?

“KARDEŞİM SEN ADAMIN SAKATLIĞINI SORGULAMA”

Furkan Dede ise “Doktorun kararıyla ilgili bir şeyim yok ki benim, bir problemi varsa 20 parkur sakat şekilde yapması iyileşme sürecine girmesi de kafamda soru işareti” yanıtını vererek iddiasına tekrarladı. Ancak Acun Ilıcalı bu yanıttan tatmin olmadı ve “Soruyu sor, soru ne?” diyerek sinirlendi ve şunları söyledi:

Furkan Dede’nin ısrarla soru işaretinin olduğunu söylemesi üzerine Ilıcalı sinirlenerek “Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış” diyerek kızdı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir