Acun Ilıcalı ile tartışmıştı! Batuhan Karacakaya’ya Survivor’dan kazandığı araba verilmedi mi?

Survivor All Star 2022'den elendikten sonra Acun Ilıcalı ile ters düşen Batuhan Karacakaya'nın yarışmadan kazandığı arabayı hala alamadığı ortaya çıktı.

featured

Ünlü oyuncu Batuhan Karacakaya, Survivor’dan kazandığı arabayı henüz alamadığını söyledi.

Survivor All Star 2022’den 3. olarak elendikten sonra yaptığı açıklamalarıyla gündem olan Batuhan Karacakaya, yarışmadan kazandığı arabayı alamadı. İddiaya göre; bu sezon Batuhan’ın kazanmış olduğu yarışma sonrası ödül olan araba Batuhan’a verilmedi. Arabanın değerinin yarısının Batuhan’a, kalan yarısının ise oynanan oyundaki mevcut 8 yarışmacıya bölündüğü iddia edildi. ‘Batuhan’a arabayı vermediler’ iddiaları konuşulurken Batuhan Karacakaya’dan konu ile ilgili bir paylaşım geldi.

DEMET AKALIN’DAN DİKKAT ÇEKEN YORUM

Instagram hesabından kız kardeşi Melissa Karacakaya ile birlikte bir paylaşım yapan Batuhan Karacakaya’nın paylaşımına Demet Akalın olay bir göndermede bulundu. Ünlü popçu, Karacakaya’nın fotoğraf karesinde yer alan araba için ”Aaa verdilermi sonunda arabayı” diye sordu. Batuhan Karacakaya ise Demet Akalın’a “Yok abla. Bu benim şahsı arabam. Öyle yani” yanıtını vererek hala arabanın kendisine ulaşmadığını ifade etti.

Batuhan Karacakaya’dan Acun Ilıcalı’ya ‘Şampiyon’ göndermesi

Acun Ilıcalı, Batuhan Karacakaya’nın annesine sert sözlerle cevap verdi: Bir anneye yakışmayan şeyler…

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir