ABD’de Tina Kindred çırılçıplak bir şekilde barı talan etti! Şok görüntüler…

featured
service

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde meydana gelen olayda bir kadın restoranı çırılçıplak bastı. 53 yaşındaki Tina Kindred’ın barın altını üstüne getirirken çalışanlar tepsileri kalkan olarak kullandı. Müşteriler acil çıkış kapısından kaçtı.

Görgü tanıkları Kindred’ın kontrolden çıkmış gibi davrandığını söyledi.

Amerikan basınında yer alan haberlere göre restoranda barın tepesine çıkan çıplak kadın şişeleri yere fırlattı. Olay yerine gelen polise de saldıran kadın, bir polis tarafından güçlükle kontrol altına alınabildi.

Polislere 3 şişe fırlattı

Kadının polislere de 3 şişe fırlattığı öğrenildi. Restoranın zemini tamamen kırık şişelerle ve cam parçalarıyla doldu. Öte yandan kadın yakalandığında bu cam kırıklarının üzerine yatırıldı.

Gözaltına alınınca hastaneye götürülen kadına yapılan testlerde herhangi bir uyuşturucu izine rastlanmadı. Kadın polislere verdiği ifadesinde amacının barı dağıtmak olduğunu itiraf etti.

Mahkemeye çıkarılacak

İddiaya göre restoran çalışanları çıplak halde restorana gelen Kindred’a servis yapmayı reddetti. Bunun üzerine kadın ortalığı dağıttı.

Restorana verilen zararın maliyeti henüz bilinmiyor. Gözaltına alınan kadın ise 5 bin dolarlık bir kefalet belirlendi. Tina Kindred, önümüzdeki ay mahkemeye çıkarılacak.

ABD’de Tina Kindred çırılçıplak bir şekilde barı talan etti! Şok görüntüler…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir