ABD polisine silah çeken siyahi kevgire döndü! Resmen mermi manyağı yaptılar…

ABD polisine silah çeken siyahi bir adamın görüntüleri şoke etti. Araçtan inmemek için direnen adam polislere silah çekince polisler tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

featured

ABD polisinin bir cinayeti daha ortaya çıktı. Orantısız güç kullanmasıyla dünyada ünlenen ABD polisi kendisine silah çeken bir siyahiyi adeta mermi manyağı yaptı.

Siyahi adam, aracından inmek istemeyince polisler zor kullandı. Ardından silahını çeken siyahi adam, polislerin kurşunlarının hedefi oldu.

Olay sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. İşte yapılan yorumlardan bazıları;

abd polisine silah çeken siyahinin kevgire dönmesi olayıdır. polis aracın tavanına vurduktan sonra olay başlıyor.

şu kevgir kelimesi ne kadar çirkin görünse de, videoyu özetler nitelikte malesef. benim anlamadığım, bedenine doğrultulmuş o kadar namlu varken nasıl olur da silah çekebiliyorlar? bana çocukken bir polis silah doğrultmuştu, heykele dönmüştüm. uyuşturucu ya da alkol etkisinde olsa belki diyeceğim ama öncesinde epey tartışma var. adam direnmeyip teslim olsa yaşayacak. tersini yapıp polisleri iyice kızdırıyor sonra da silah çekiyor. polisler de gereğini yapıyor. ne diyelim, su testisi su yolunda…..

adam bildiğin intihar etmek istemiş. etrafını polis ordusu sarmış başka ne amacı olabilir ki.

lanet olası federaller

dünyanın neresinde olursanız olun polise silah çekerseniz elek olma ihtimaliniz hayli yüksek olur. fakat bu ülkeler arasında bir tanesi istisna. isim vermeye gerek yok sanırım. orda tam tersi durum söz konusu, polis ateş edince yargılanıyor…

tarhana mevsimi zaten iyi kevgir olur.

yalnız yine orantısız güç var. iki tane sık bırak, hınçla bütün şarjörü boşaltmana gerek yoktu chuck norris.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir