Acun Ilıcalı’dan kaçak yayın açıklaması: ‘Bunun adı hırsızlık’

Candaş Tolga Işık'ın TV100 ekranlarında yayınlanan programına katılan TV8 ve Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Türkiye'de yaşanan korsan yayınlarla ilgili sert sözler söyledi. Bu yapılanın hırsızlık olduğunu vurgulayan Ilıcalı, Süper Lig maçlarını ilerleyen yıllarda EXXEN'e alma fikrinde olmadığını belirtti.

featured

Acun Ilıcalı‘dan Hull City günlerine dair açıklamalar geldi. Candaş Tolga Işık‘ın TV 100‘deki programına katılan Ilıcalı flaş ifadeler kullandı. Hull City’nin gidişatı hakkında konuşan Acun Ilıcalı, teknik direktörlük konusunda Emre Belözoğlu’nu istediğini açık açık söyledi.

“BUNUN ADI HIRSIZLIK”

“Türkiye’de yaşanan korsan yayın konusu dünyanın hiçbir yerinde yok. Suç olarak ifade ediliyor. Kaçak yayın izleyenler en ufak tabirle hırsızdır.”

“EXXEN’DE DÜŞÜNMÜYORUM”

“Süper Lig maçlarını EXXEN’e almayı düşünmüyorum. Şampiyonlar Ligi’nden memnunuz. Şansımıza güzel kuralar çekildi.”

“HAYALİM EMRE BELÖZOĞLU’NDA KALDI”

“Hayalim Emre Belözoğlu’nda kaldı. Kafayı yemiş gibi bir futbol zekası var. Emre ile bir yerde mutlaka buluşuruz. Hayatımda en samimi olduğum insanlardan biridir Emre. Ben onun her şeyini bilirim, o da benim bilir.”

“GALATASARAY’DAN BİR OYUNCU ALIYORDUM”

“Galatasaray’dan bir oyuncu alıyordum son anda iptal oldu. Babel ile tam anlaştık, kulüp teklifi kabul etti, o sırada yeni bir hoca geldi ve Babel’i bize vermedi.”

YABANCI HAKEM AÇIKLAMASI

“Futbol üzerine bir kaos yaşanıyor ve neden oluyor anlamıyorum. Yunanistan’da bizimle aynı durumda adamlar bir çözüm bulmuşlar büyük takımların maçına yabancı hakem getiriyorlar, bunu acil tavsiye ediyorum.”

“FENERBAHÇE’Yİ HER ZAMAN DESTEKLERİM”

“Ben Fenerbahçe’yi küçüklüğümden beri desteklerim. Maçları izlemek için stadyumun önünde çok yattım. Şu an da destekliyorum. Ne zaman yardım isteseler yardım ederim.”

“ALEX DÖNEMİNDEN SONRA…”

“Fenerbahçe’de bütün olayı, Jorge Jesus olarak mı görüyorsunuz? İnanılmaz bir kadro derinliği var. Bu işin %50’si hocaysa, kalanı da kadro oluşturmak. Alex döneminden sonra gördüğüm en derin kadro bu.”

“ARDA GÜLER’İN POTANSİYELİ 10”

Acun Ilıcalı: “Fenerbahçe’de belki 10’luk futbolcu yok, 9’luk da yok ama 8’lik çok fazla var.”

Candaş Tolga Işık: “Arda Güler?”

Acun Ilıcalı: “Şu an için 7 ama potansiyel 10.”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir