27 Ekim MasterChef potaya kim girdi, eleme adayları kim oldu? MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8'in seyirciyi ekrana kilitleyen programı MasterChef Türkiye, her sezon olduğu gibi bu sezon da heyecanı yüksek tutuyor. MasterChef yarışmasında dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adaylarının kimler olduğu araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef eleme adayları kim, potaya kim girdi? 27 Ekim MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar...

featured

TV8’in en çok izlenen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye, her sezon olduğu gibi bu sezon da izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu akşam MasterChef yeni bölümüyle ekranlara geldi.

MasterChef yarışmasında bu akşam yarışmacılar, haftanın ilk takım oyununu için yarıştılar. Takım oyununu Mavi takımın kazanmasının ardından Kırmızı takım arasında dokunulmazlık oyunu gerçekleşti.

Dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adaylarının kimler olduğu merak konusu oldu. MasterChef izleyicileri eleme adaylarını araştırmaya başladı. Peki, MasterChef eleme adayları kim, potaya kim girdi? 27 Ekim MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF MAVİ VE KIRMIZI TAKIM KADROSU

MAVİ TAKIM:

Burak
Gamze
Görkem
Kıvanç
Barış
Tolga
Ayaz

KIRMIZI TAKIM:

Tayfun
Büşra
Serpilay
Metin
Yağız
Burak
Fatma Nur

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Masterchef yarışmasında haftanın ikinci takım oyununda Kırmızı takım ve Mavi takım karşı karşıya geldi. Mavi takım kazandı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI, HANGİ İSİM DOKUNULMAZ OLDU?

Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda en iyi tabağı yapan Yağız, dokunulmaz oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM, POTAYA KİM GİRDİ?

MasterChef yarışmasında potaya girenler sırasıyla şu şekildedir: Burak Kaya, Serpilay, Tayfun ve Büşra.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir