15 Temmuz’da kargolar dağıtılacak mı? 15 Temmuz MNG, Yurtiçi, Aras, PTT Kargo çalışıyor mu? Kargolar 15 Temmuz’da açık mı?

Kargo bekleyen ya da gönderecek olan vatandaşlar, ‘’15 Temmuz’da kargolar açık mı, kapalı mı? Yarın 15 Temmuz kargolar çalışıyor mu, dağıtım yapıyor mu?” sorularına yanıt arıyor. İşte 15 Temmuz MNG, Yurtiçi, Aras, PTT Kargo çalışma saatleri...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi tatiller arasında yer alan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kargo firmalarının çalışıp çalışmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Kargo 3

Yarın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yıl dönümü olması nedeniyle kargo çalışma saatleri araştırılıyor. Kargo bekleyenler ya da gönderecek olan vatandaşlar, 15 Temmuz’da kargo şirketlerinin açık olup olmadığını sorguluyor.

Bu kapsamda “Yarın 15 Temmuz kargolar çalışıyor mu, dağıtım yapıyor mu?” sorularına yanıt aranıyor. İşte 15 Temmuz kargolar açık mı sorusunun yanıtı.

Kargo 1

15 TEMMUZ 2022 CUMA GÜNÜ KARGOLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU?

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü resmi tatildir.

Kargo firmaları resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Bu nedenle kargo şirketleri, 15 Temmuz 2022 Cuma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapalı olacak ve kargo alım ve dağıtım işlemleri de gerçekleştirilmeyecek.

Kargo bırakmak veya almak isteyen vatandaşlar, 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Kargo 2

2022 RESMİ TATİLLER LİSTESİ

Yılbaşı: 1 Ocak cumartesi

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı: 23 Nisan cumartesi

Emek ve Dayanışma Günü: 1 Mayıs pazar

Ramazan Bayramı: 2-4 Mayıs pazartesi – çarşamba

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı: 19 Mayıs perşembe

Kurban Bayramı: 9 – 12 Temmuz cumartesi – salı

Demokrasi ve Birlik Günü: 15 Temmuz cuma

Zafer Bayramı: 30 Ağustos salı

Cumhuriyet Bayramı: 29 Ekim cumartesi

15 Temmuz’da kargolar dağıtılacak mı? 15 Temmuz MNG, Yurtiçi, Aras, PTT Kargo çalışıyor mu? Kargolar 15 Temmuz’da açık mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.