Elazığlı depremzedeler Cumhurbaşkanı Erdoğan için dua etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin yaraları, devlet eliyle sarıldı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrenen Elazığlı depremzedeler, “Zor günümüzde yanımızdaydı.” diyerek geçmiş olsun diklerini iletti.

Evlerine yerleşen vatandaşlarla sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, 4 çocuk annesi 14 torun sahibi Rabia İpek (77) kollarını açıp “Ömrümden ömrüne koy.” diyerek sevgi gösterisinde bulunmuştu.

Rabia Nine ve komşuları, “Zor günümüzde yanımızdaydı, biz de onların yanında olacağız.” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a dualar etti.

“BU GECE DUA ETTİĞİM KADAR HİÇ KİMSEYE ETMEDİM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gözyaşlarıyla dua eden Rabia İpek (77), “Allah, hayırlı şifalar versin. Bu gece yatmamışım. Hastaydı diye bu gece dua ettiğim kadar hiç kimseye etmedim. Allah, onu başımızdan eksik etmesin, ömrünü uzun etsin, canına hayırlı şifalar versin ve hainlere fırsat vermesin. Hem eşine hem de kendisine şifalar diliyoruz.” dedi.

Elazig 7297

“NE AYRILIRIZ NE DE KİMSEYE EZDİRİRİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dualarıyla yalnız bırakmayacakların dile getiren depremzedelerden Hüsnü İpek (80), “Recep Tayyip Erdoğan ve eşine çok geçmiş olsun. Allah, bu derdi onların üzerinden def etsin. Zor günlerimizde bizim yanımızda oldular, biz de onların yanında olacağız. Biz ondan hiçbir zaman ne ayrılırız ne de kimseye ezdiririz. Allah, eşine, kendisine ve çocuklarına hayırlı şifalar versin.” diye konuştu.

Yazıkonak TOKİ sakinlerinden Selahattin Aytaç da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hastalığından dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti.

Elazig 8995

Depremin 1. yıl dönümünde, Yazıkonak beldesinde düzenlenen anma ve deprem konutları anahtar teslim törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapılan konutları gezerek incelemişti.

Elazığlı depremzedeler Cumhurbaşkanı Erdoğan için dua etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.